Kilka tygodni temu byłem mimowolnym świadkiem rozpoczęcia rundy wiosennej w piłce nożnej. Maszerowałem w najlepsze w kierunku parku (polecam spacer od bramy fortecznej, schodami w kierunku trzech krzyży, potem na Zniesienie), gdy nagle zobaczyłem co najmniej pluton policji, o wiele prężniej niż ja maszerujący w kierunku stadionu przemyskiej Polonii.
Policjanci w pełnym bojowym rynsztunku, wozy, eskortowane autobusy kibiców przyjezdnych. Już wcześniej moje zdziwienie budziły w różnych miejscach miasta liczniejsze niż zwykle patrole straży miejskiej.
Sądziłem, że raczej chodzi o jakąś pielgrzymkę, zmierzającą do nas z kierunku rzeszowskiego. Niestety, jak się dowiedziałem nazajutrz, pielgrzymki nie było. Byli za to kibice Stali Rzeszów. Mecz odbył się w atmosferze kibolskiego skandalu. Kibice gości nie zostali wpuszczeni na stadion. Moim zdaniem – słusznie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.to jest patologia, widać to już w mieście co się dzieje. Szanowny Pan wielki strongman chyba sobie nie radzi. DEBILE bo inaczej ich nie nazwe biegają codziennie po moście, nad sanem, w kominiarkach i szukają zaczepki. Coś ten wydział wywiadowczo interwencyjny słabo funkcjonuje. Szanowny Panie Redaktorze, zapraszam w godzinach popołudniowych w okolice mostu, stadionu na zasaniu to Pan zobaczy co te debile z Polonii robią.
Trzeba by się przyjrzeć przede wszystkim patologii jaką jest piłka nożna. piszę to z pełną świadomością jako były pikarz. Współczesny futbol to jeden wielki przekręt. Redaktorze prosze sprawdzić i napisać artykuł o wydatkach BUDŻETÓW samorządów w pseudopiłkarzy. Nic nie potrafiący "piłjkarzyna" z b klasy musi zainkasować 5 dych za mecz a na podstawowe rzeczy brak. Tak jest w każdym niemal samorządzie. Presja lobby kopaczy jest tak wielka, że brakuje na inne dyscypliny. a co tam wystarczy...
co niektórym całe to kibicowanie to się opłaca... niezły biznes można zrobić na małolatach kupujących klubowe koszulki, szaliki ,kubki i inne gadżety... A na zajęcia sportowe dla młodzieży jak nie było pieniędzy tak nie ma . Już nawet boiska z prawdziwego zdarzenia nie ma.
to jest patologia, widać to już w mieście co się dzieje. Szanowny Pan wielki strongman chyba sobie nie radzi. DEBILE bo inaczej ich nie nazwe biegają codziennie po moście, nad sanem, w kominiarkach i szukają zaczepki. Coś ten wydział wywiadowczo interwencyjny słabo funkcjonuje. Szanowny Panie Redaktorze, zapraszam w godzinach popołudniowych w okolice mostu, stadionu na zasaniu to Pan zobaczy co te debile z Polonii robią.
Trzeba by się przyjrzeć przede wszystkim patologii jaką jest piłka nożna. piszę to z pełną świadomością jako były pikarz. Współczesny futbol to jeden wielki przekręt. Redaktorze prosze sprawdzić i napisać artykuł o wydatkach BUDŻETÓW samorządów w pseudopiłkarzy. Nic nie potrafiący "piłjkarzyna" z b klasy musi zainkasować 5 dych za mecz a na podstawowe rzeczy brak. Tak jest w każdym niemal samorządzie. Presja lobby kopaczy jest tak wielka, że brakuje na inne dyscypliny. a co tam wystarczy...
co niektórym całe to kibicowanie to się opłaca... niezły biznes można zrobić na małolatach kupujących klubowe koszulki, szaliki ,kubki i inne gadżety... A na zajęcia sportowe dla młodzieży jak nie było pieniędzy tak nie ma . Już nawet boiska z prawdziwego zdarzenia nie ma.