Reklama

Kundelek wydobyty z wnyków

03/03/2018 10:00

Niecodzienną akcję ratunkową przeprowadzili w środę (28 lutego) policjanci z Posterunku Policji w Ulanowie. W lesie przy miejscowości Dąbrówka uwolnili psa, który zaplątał się we wnyki. Osłabiona suczka wróciła do właściciela, a przede wszystkim do niedawno urodzonych szczeniaków.

28 lutego po południu dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że w lesie w okolicach Dąbrówki cierpi zaplątany we wnyki pies. Mężczyzna usłyszał skowyt zwierzęcia, a kiedy podszedł bliżej zobaczył kundelka z owinięta wokół szyją stalową linką.

Przybyli na miejsce dzielnicowy i policjant służby dochodzeniowej, przecięli linkę. Pies był w kiepskim stanie, zziębnięty, zakrwawiony, nie mógł chodzić o własnych siłach. Psa otoczono opieką. Kiedy tylko się ogrzał zaczął się wyrywać i ruszył, jak szybko przekonali się policjanci, w stronę domu. Okazało się, że uratowany pies to suczka karmiąca młode.


BP
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Basia - niezalogowany 2018-03-03 18:11:37

    Bestie chodzące w ludzkich ciałach to nawet nie są ludzie tylko zwyrodnialce!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    sw - niezalogowany 2018-03-06 19:35:42

    Ironia losu. Trafił kłusownik na kłusownika.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości