Handel, muzyka, teatr na kilka dni rozgoszczą się nie tylko na jarosławskim Rynku.
Zgodnie z tradycją imprezę zainicjował barwny korowód, który przeszedł od Bramy Krakowskiej między kupcami na Rynku przed scenę. Maszerowali w nim mieszkańcy, kupcy, przedstawiciele miast partnerskich, artyści, rzemieślnicy.
Burmistrz Jarosławia Waldemar Paluch oficjalnie i uroczyście wręczył klucz do bram miasta Wilhelmowi Orsettiemu.
Od wczoraj aż do niedzieli ten zacny kupiec będzie sprawował pieczę nad miastem i jego skarbcem!
Po salwie honorowej rozbrzmiał hejnał miasta, a później ruszono w tany przy muzycei dawnej zespołu Régi-Világzene Szelindek.
Dziś przed nami: warsztaty, pokazy, inscenizacje, doskonała muzyka i świetny wybór na stoiskach!

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze