Funkcjonariusze Służby Więziennej przeprowadzili szkolenie dla kuratorów sądowych z rejonu Sądu Okręgowego w Przemyślu z zakresu samoobrony oraz radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach.
Zajęcia zostały organizowane wspólnie przez Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie i Sąd Okręgowy w Przemyślu. Szkolenie odbyło się w siedzibie Sądu Okręgowego w dniach 15-16 lutego 2018 roku. W rolę instruktorów wcielili się funkcjonariusze z z Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie, Zakładu Karnego w Jaśle i Zakładu Karnego w Medyce.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze