Reklama

Kuratorzy uczyli się samoobrony [ZDJĘCIA]

16/02/2018 13:57

Funkcjonariusze Służby Więziennej przeprowadzili szkolenie dla kuratorów sądowych z rejonu Sądu Okręgowego w Przemyślu z zakresu samoobrony oraz radzenia sobie w niebezpiecznych sytuacjach.

Zajęcia zostały organizowane wspólnie przez Okręgowy Inspektorat Służby Więziennej w Rzeszowie i Sąd Okręgowy w Przemyślu. Szkolenie odbyło się w siedzibie Sądu Okręgowego w dniach 15-16 lutego 2018 roku. W rolę instruktorów wcielili się funkcjonariusze z z Okręgowego Inspektoratu Służby Więziennej w Rzeszowie, Zakładu Karnego w Jaśle i Zakładu Karnego w Medyce.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości