– Przy okazji ważnych miejskich uroczystości rocznicowych w określonych miejscach miasta składane są wieńce. Niedawno między innymi przed tablicą upamiętniającą Ryszarda Siwca na ulicy Okrzei. Zastanawia mnie, czy nie da się uniknąć składania kwiatów bezpośrednio na bruku.
W końcu takie miejsca, jak to przy Okrzei, wymagają poszanowania, a leżący na chodniku wieniec, obok którego przechodzą setki przechodniów, sprawia dość ponure wrażenie. Myślę, że wystarczyłby jakiś metalowy stojak albo hak w murze kamienicy, na którym można by umieszczać wieniec. Położenie go na chodniku, w ciągu pieszym, jest chyba trochę nie na miejscu.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze