Reklama

Kwestia poszanowania

25/09/2016 07:24

– Przy okazji ważnych miejskich uroczystości rocznicowych w określonych miejscach miasta składane są wieńce. Niedawno między innymi przed tablicą upamiętniającą Ryszarda Siwca na ulicy Okrzei. Zastanawia mnie, czy nie da się uniknąć składania kwiatów bezpośrednio na bruku.

W końcu takie miejsca, jak to przy Okrzei, wymagają poszanowania, a leżący na chodniku wieniec, obok którego przechodzą setki przechodniów, sprawia dość ponure wrażenie. Myślę, że wystarczyłby jakiś metalowy stojak albo hak w murze kamienicy, na którym można by umieszczać wieniec. Położenie go na chodniku, w ciągu pieszym, jest chyba trochę nie na miejscu.

mieszkaniec Przemyśla
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama