Reklama

Łap uśmiech

08/05/2021 10:00

Na oczyszczonym ze starych plakatów słupie ogłoszeniowym przy ulicy Opalińskiego ktoś przykleił kartę formatu A4 z odręcznie napisanym hasłem „Łap uśmiech”.

Niezbyt kształtne litery namalowane kredką, a dookoła kwiatuszki. Dół kartki ponacinany w paski (zrywki często stosowane w małych ogłoszeniach) do wyrywania, tylko że na nich, zamiast numeru telefonu, są buźki.

Każdy może sobie urwać i nosić przy sobie, żeby mu przypominała, że trzeba łapać uśmiech, na którego deficyt wszyscy ostatnio cierpimy.

Dziecięcy rysunek, pojawiając się na słupie, czyli jak to się teraz określa – w przestrzeni społecznej, stał się prawdziwym plakatem z prostym przekazem skierowanym do wszystkich. Jest to jednocześnie znak czasów, w których dzieciom brakuje prawdziwego uśmiechu.

Gratulacje dla autorki lub autorek za pomysł.


J.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nick - niezalogowany 2021-05-08 21:38:32

    Piękny pomysł! gratuluję pomysłodawcy - w tym mieście to powinno być na co 2gim co 3cim słupie - niestety (sic!)

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama