Reklama

Leciały liście z drzew, ale rzadko je sprzątano [SYGNAŁY CZYTELNIKÓW]

18/12/2020 06:42

– Z pomocą ekipom sprzątającym przyszła zima, bo samoistnie zniknął problem zalegających na chodnikach liści, które – jak spadły, tak leżały. Kiedy opadnie już wszystko, co było na gałęziach, mogą odetchnąć.

A z takimi obrazkami, jak przedstawiony na zdjęciu zrobionym jakiś czas temu, mieliśmy w naszym mieście do czynienia w wielu miejscach. Warto pamiętać, że po opadach taka nawierzchnia może być śliska, a osobną sprawą jest już kwestia estetyki. Czy na takie proste prace porządkowe też brakowało w budżecie pieniędzy? Życzmy sobie, by w kolejnym sezonie takie widoki nie musiały kłuć w oczy mieszkańców – podsumowuje Czytelnik.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Adam - niezalogowany 2020-12-18 08:41:02

    W tym konkretnym przypadku liście powinien sprzątnąć  właściciel posesji na której rosną drzewa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Skomentuj - niezalogowany 2020-12-18 10:34:48

    A świeże powietrze od tych drzew to już nieważne, ważne że liście opadają, a mają fruwać? A kto powiedział, że trzeba je zamiatać? W lesie cymbały też będziecie tego oczekiwać od ich właścicieli? Temat na miarę "Zycia". Czekam na kolejny, niech tylko spadnie śnieg. A może coś o mgle napiszecie? Trzeba ją rozganiać durszlakiem. 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mika - niezalogowany 2020-12-18 13:38:36

    Komu  liście przeszkadzają ???

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama