Przy muzyce zespołów Iluzer, Andre oraz Dywostruny uroczyście powitano lato w Bolestraszycach. Impreza była efektem wspólnych starań przemyskiego starostwa, gminy Żurawica oraz Villi Bolestraszyce, na terenie której bawiono się do późnych godzin.
W „Powitaniu lata”, które miało miejsce 11 czerwca, wzięli udział mieszkańcy gminy oraz goście z pobliskich miejscowości, a do wspólnej zabawy zaprosili: starosta Jan Pączek, wójt gminy Żurawica Krzysztof Składowski oraz właściciele Villi Bolestraszyce – Barbara i Wiesław Kierykowie. Organizatorzy postawili przede wszystkim na[paywall] muzykę, stąd tej w niedzielę nie brakowało. Na początek wystąpił Szkolny Zespół Ludowy Ziemi Przemyskiej „Trójczyce”, a po nim scenę opanowali kolejni wykonawcy: grupa wokalno-instrumentalna Kodo, działająca w strukturach Zespołu Państwowych Szkół Muzycznych w Przemyślu oraz muzycy z ukraińskiego zespołu Dywostruny. Niespodzianką był pokaz Studia Tanecznego „Chillout”, które zaprosiło publiczność do udziału w plenerowej lekcji tańca.

fot.Starostwo Powiatowe w Przemyślu
Gospodarze „Powitania lata” – starosta Jan Pączek, wójt gminy Żurawica Krzysztof Składowski oraz Barbara i Wiesław Kierykowie – zaprosili do wspólnej zabawy.

fot.Starostwo Powiatowe w Przemyślu
Uczestników imprezy bawiła m.in. grupa Iluzer.
Dla najmłodszych przygotowano atrakcję w postaci gigantycznych baniek mydlanych, a dla wszystkich suty poczęstunek – pysznego pieczonego prosiaka ufundowanego przez organizatorów imprezy.
Na koniec o dobre nastroje uczestników zadbał zespół Iluzer, a po nim gwiazda discopolowej sceny muzycznej – grupa Andre. „Powitanie lata” zakończyła zabawa taneczna.

fot.Starostwo Powiatowe w Przemyślu
Niespodzianką była plenerowa lekcja tańca.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze