Reklama

Lepiej zabiegać niż czekać na przykre skutki

14/10/2016 07:24

– Jadąc od ulicy Wysockiego w dół, po prawej stronie nie sposób nie zauważyć obeschniętego drzewa, które – moim zdaniem – przy dużych ulewach czy porywach wiatru może stwarzać zagrożenie dla przechodniów. Grube konary są pozbawione kory i sprawiają wrażenie, jakby przy większym podmuchu miały się oderwać.

Myślę, że stosowna instytucja miejska zajmująca się zielenią w mieście powinna się mu przyjrzeć, bo jeśli moje obserwacje znalazłyby potwierdzenie, lepiej byłoby szybko zadziałać, zamiast czekać na jakieś nieszczęście. Tym bardziej że jedno ze starych drzew już runęło kiedyś w tym rejonie na drogę.

Czytelniczka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    mietek - niezalogowany 2016-10-14 08:55:21

    chodzi o suchą akację, na skrzyżowaniu ulic Paderewskiego i chrzanowskiej! ten suchostan wisi nad sama jezdnią, na przeciw wejścia do szkółki z krzewami.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2016-10-15 18:56:06

    Pisałem o tym już chyba parę razy, jednakowoż napiszę jeszcze raz, gdyż co poniektórzy w dalszym ciągu nie mogą skumać paru rzeczy. Tak więc zrozumcie w końcu,  iż urzędowe karakany mają te spróchniałe gałęzie i wasze bezpieczeństwo głęboko w dupie. Mało tego, tutaj właśnie o to chodzi, żeby ta gałąź czy całe drzewo zgruchotało komuś karczydło, to w najlepszym razie, a w najgorszym żeby skasowało komuś furacza itp. Gdyż po takim czymś będą ciąć jak leci i pierdolić farmazony, że wszystkie te drzewa stanowią domniemane zagrożenie, a faktycznie na sto wyciętych może usną jedno, które stanowiło rzeczywiste zagrożenie i to przypadkowo.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    soia - niezalogowany 2016-10-15 19:56:42

    Zresztą, co nie mniej istotne, te spróchniałe gałęzie czy całe drzewa mają znikomą wartość rynkową oraz słabo i krótko jarają się w kominkach lokalnych kacyków, także  nie będą dzwonić do pana Zbyszka żeby się brał za to.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama