Reklama

Licealiści z „Morawy” najlepsi w Polsce

Znakomicie w krajowym finale Licealiady chłopców w koszykówce 3x3 spisali się reprezentanci II Liceum Ogólnokształcącego im. prof. Kazimierza Morawskiego w Przemyślu. Czwórka muszkieterów nie miała sobie równych, zdobywając tytuł mistrzowski! Gratulujemy!

Nim młodzi licealiści z „Morawy”, którzy na co dzień występują w barwach Niedźwiadków Chemart Przemyśl w kategorii wiekowej U-17, ale mają za sobą także bardzo udane występy w seniorskich rezerwach Przemyskich Niedźwiadków na II-ligowych parkietach, w cuglach wygrali finał wojewódzki Licealiady, który rozegrany został w hali Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. W turnieju tym wzięło udział 16 drużyn, a przemyślanie zdystansowali I LO Krosno (2. miejsce) i ZS nr 2 Stalowa Wola (3. miejsce). Warto dodać, że na 7. miejscu finał zakończyła reprezentacja CKZiU nr 1 Przemyśl.

W zawodach finałowych wystąpiło osiem najlepszych licealnych zespołów w Polsce w koszykówce 3x3. Czwórka: Filip Olejarz MVP, Mateusz Barszczak All Stars, Dominik Jabłoński i Eliasz Nesterenko wygrała wszystkie siedem meczów! W finale pokonali dwa lata starszych kolegów ze Spójni Stargard. Wcześniej, w półfinale uporali się z zespołem z Lublina. F. Olejarz wybrany został MVP (najwartościowszym graczem) imprezy i trafił do zespołu All-Stars, podobnie jak M. Barszczak.

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 06/06/2024 13:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama