Reklama

Lodowisko przy szkole już działa!

Od piątku, 22 stycznia, przy Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju czynne jest lodowisko. Z lodowej tafli mogą korzystać wszyscy chętni.

Amatorzy jazdy na łyżwach mogą korzystać z przyszkolnego obiektu bezpłatnie. Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu. – Prosimy jednak o zachowanie zdrowego rozsądku, bo szkoła nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo dorosłych ani dzieci korzystających z lodowiska poza godzinami zajęć wychowania fizycznego – poinformowała dyrektor SP w Horyńcu-Zdroju Dorota Rachwalik. – Wszystkim korzystającym z lodowej tafli życzę dobrej zabawy – dodała.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    nowy - niezalogowany 2016-01-26 14:01:05

    Tam działa, a tu nie działa.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama