Od piątku, 22 stycznia, przy Szkole Podstawowej w Horyńcu-Zdroju czynne jest lodowisko. Z lodowej tafli mogą korzystać wszyscy chętni.
Amatorzy jazdy na łyżwach mogą korzystać z przyszkolnego obiektu bezpłatnie. Lodowisko czynne jest 7 dni w tygodniu. – Prosimy jednak o zachowanie zdrowego rozsądku, bo szkoła nie ponosi odpowiedzialności za bezpieczeństwo dorosłych ani dzieci korzystających z lodowiska poza godzinami zajęć wychowania fizycznego – poinformowała dyrektor SP w Horyńcu-Zdroju Dorota Rachwalik. – Wszystkim korzystającym z lodowej tafli życzę dobrej zabawy – dodała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Tam działa, a tu nie działa.