Reklama

Lodówka dla szpitala za ciasteczka od uczniów [ZDJĘCIA]

14 marca z inicjatywy Stowarzyszenia Patriotycznego „Miłość & Honor Lokalny Patriotyzm” zorganizowano charytatywny kiermasz ciast i ciasteczek. Zbierano na sprzęt dla szpitala.

To już drugi etap akcji odnowy oddziału dziecięcego w przeworskim szpitalu, za który wzięli się[paywall] patrioci z Przeworska oraz okolic. Obejmuje on działania związane ze zbiórką pieniędzy na zakup sprzętu AGD, mebli, a także na odmalowanie pokoju socjalnego.

Akcja, podobnie jak w pierwszej edycji, prowadzona jest na stronie https://zrzutka.pl/fsweh8.

Włączyła się do niej młodzież z przeworskich szkół. Dzieciaki – wspólnie z rodzicami i gronem pedagogicznym – zakasały rękawy i przygotowały mnóstwo łakoci przeznaczonych na sprzedaż. Kiermasz odbywał się w: Zespole Szkół Zawodowych im. Jana III Sobieskiego, Szkole Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego, Szkole Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja oraz w Gimnazjum nr 1 im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Udało się zebrać 1023,85 zł.  Zebrane fundusze przeznaczono na zakup lodówki, która trafiła już do szpitala.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    katedaisy - niezalogowany 2019-03-21 09:39:21

    Don’t ever give up on your blogs as they are a source of happiness for the people. Keep sharing. Thank you.  <a href="https://run3run.com/slope/">slope</a>

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama