Do tej pory w strefie inwestycyjnej, zlokalizowanej przy ul. Gorliczyńskiej, jedna z firm kupiła działkę pod rozbudowę zakładu, kolejna podpisała umowę dzierżawy, ponieważ chce przenieść tutaj produkcję. Teraz następnym hektarem zainteresowane jest przeworskie przedsiębiorstwo.
W ubiegłym roku radni wyrazili zgodę na dzierżawę działki przez firmę Szczot-Met, zajmującą się produkcją szczotek, pędzli i mioteł. Po podpisaniu umowy firma zleciła opracowanie dokumentacji budowy nowego zakładu pracy. Jej właściciel podkreślił, że chce wybudować halę z zapleczem i przenieść tutaj produkcję. Także na podstawie ubiegłorocznej uchwały została sprzedana inna działka na rozbudowę zakładu, który już tam funkcjonuje.
Miasto chce przygotować również pozostałe działki pod inwestycje, które są po drugiej stronie torów. – Żeby można było zaproponować komuś dzierżawę, trzeba tam dojechać. Dotychczas udało nam się przejąć działkę Skarbu Państwa, która daje nam możliwość wybudowania drogi z ulicy Gorliczyńskiej na tyły tej strefy i skomunikowania tych terenów – wyjaśnił burmistrz Leszek Kisiel, dodając, że do tego trzeba zaplanować w decyzjach m.in. kanalizację, wodociąg, energię elektryczną i gaz.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.I jak to często i gęsto bywa, zatrudnienie na "śmieciówkę " za 1200pln. Jak się nie podoba , no to wiadomo co? Czyli "otwierają się wspaniałe perspektywy". ŻYĆ I NIE UMIERAĆ
I jak to często i gęsto bywa, zatrudnienie na "śmieciówkę " za 1200pln. Jak się nie podoba , no to wiadomo co? Czyli "otwierają się wspaniałe perspektywy". ŻYĆ I NIE UMIERAĆ
Ponoć mocno będzie inwestował Katar
jakie to miasto?