Zakończyła się przebudowa budynków po zlikwidowanym Zespole Szkół Odzieżowych i Ogólnokształcących przy ulicy Tarnawskiego 13 i 15 w Przemyślu. Urządzono w nich lokale mieszkalne, w których szansę zamieszkania otrzymają najbardziej potrzebujący mieszkańcy.
Prace adaptacyjne rozpoczęły się w drugiej połowie 2014 roku. Wówczas władze samorządowe Przemyśla podpisały umowę z Bankiem[paywall] Gospodarstwa Krajowego, który finansował inwestycję z pieniędzy Funduszu Dopłat. Jej łączny koszt to prawie 3,5 miliona złotych. Zakres prac remontowych obejmował kompleksową wymianę instalacji elektrycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej oraz gazowej. Wykonana została nowa instalacja grzewcza mieszkań i instalacja teletechniczna. Wymieniono stolarkę okienną i drzwiową, zrobiono nowe pokrycie dachu, izolację termiczną ścian zewnętrznych wraz z nową elewacją. Ponadto zagospodarowano teren przy budynkach urządzając m.in. parking, plac zabaw, wiaty na kontenery i oświetlenie. Wkrótce nowe lokale zostaną oddane w ręce najbardziej potrzebujących mieszkańców miasta. Czekają na nich 26 lokali o powierzchni od 27 do 63 metrów kwadratowych.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.najbardziej potrzebujacy dobre sobie zobaczymy kto tam zamieszka ?
Jaki morał z tego? Bądź patologią to dostaniesz takie mieszkanie a ku...A dzieciom po placówkach i domach dziecka dają rudery w stanie masakrycZnym i każą stanąć na nogi od zera.szok i porażka,wychodzi na to że lepiej jeb...ć dziecko po dziecku i zaslyzac mieszkania he
w namiotach niech mieszkają a nie za moje w nowym bloku
Osiedla Kmiecie, Kazanów zamienia się w palium i hospicjum Władze miasta powinne przygotować odpowiednią strategię "ROZWOJU"KRÓLEWSKIEGO MIASTA
tiaaaaa ahahah ahahha ahha i tyle w temacie
Mi się mieszkanie spalone i nie dostałam bo nie i tyle. Odmowa za odmowa. Lecz znajoma wzięła kopertę dała komu trzeba i jej się należało. Pierdole to wszystko
Moi rodzice 50 lat czekali na mieszkanie w tym pięknym grodzie .Doczekali się kwatery na Cmentarzu .
najbardziej potrzebujacy dobre sobie zobaczymy kto tam zamieszka ?
Jaki morał z tego? Bądź patologią to dostaniesz takie mieszkanie a ku...A dzieciom po placówkach i domach dziecka dają rudery w stanie masakrycZnym i każą stanąć na nogi od zera.szok i porażka,wychodzi na to że lepiej jeb...ć dziecko po dziecku i zaslyzac mieszkania he
w namiotach niech mieszkają a nie za moje w nowym bloku