W piątek, 18 marca, odbyło się pierwsze posiedzenie Lubaczowskiej Rady Seniorów połączone z zaprzysiężeniem radnych.

fot.Marcin Materniak
Lubaczowska Rada Seniorów złożyła ślubowanie.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.55+ to seniorzy? To kto ma pracować?Ja w tym wieku nawet nie myślałem, że kiedyś będę starym - zapieprzało się i budowało socjalizm.
Coś mi się wydaje ,że w Lubaczowie powstanie niedługo filia KOD-u.
55+ to seniorzy? To kto ma pracować?Ja w tym wieku nawet nie myślałem, że kiedyś będę starym - zapieprzało się i budowało socjalizm.
Coś mi się wydaje ,że w Lubaczowie powstanie niedługo filia KOD-u.