Reklama

Lubaczów zaprasza na zajęcia rehabilitacyjne

Władze miasta Lubaczowa zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zajęciach w sali rehabilitacyjnej. Przyjść może każdy. Treningi będą prowadzone w trzech grupach, w zależności od postawionego celu trenującego.

Grupa I umownie nazwana „Trening redukcyjny” skierowana jest do osób, których głównym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, zgubienie zbędnych kilogramów, wysmuklenie oraz ujędrnienie ciała. Celem grupy II „Trening wytrzymałościowo-kondycyjny” jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Trening dla osób chcących wzmocnić wytrzymałość i kondycję swoich mięśni. W grupie III „Trening Full body” treningiem objęte zostanie całe ciało. Ćwiczenia przeznaczone są dla osób początkujących bądź zaczynających swoją przygodę na siłowni.
Podczas zajęć będzie można nauczyć się m.in.: odpowiedniej rozgrzewki przedtreningowej, poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń czy skutecznej redukcji tkankę tłuszczową i budować masę mięśniową. Pierwsze zajęcia odbędą się 30 kwietnia br. o g. 18 na placu przy Orliku na terenie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie. Zajęcia poprowadzi osobisty trener oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka Kamil Cisek.
Zainteresowani proszeni są o zgłoszenia pod numerem telefonu 603 345-770 lub osobiście na sali rehabilitacyjnej (budynki SP 2 w Lubaczowie – wejście naprzeciw Orlika).

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości