Władze miasta Lubaczowa zapraszają wszystkich chętnych do udziału w zajęciach w sali rehabilitacyjnej. Przyjść może każdy. Treningi będą prowadzone w trzech grupach, w zależności od postawionego celu trenującego.
Grupa I umownie nazwana „Trening redukcyjny” skierowana jest do osób, których głównym celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, zgubienie zbędnych kilogramów, wysmuklenie oraz ujędrnienie ciała. Celem grupy II „Trening wytrzymałościowo-kondycyjny” jest uzyskanie lepszej sprawności fizycznej całego organizmu. Trening dla osób chcących wzmocnić wytrzymałość i kondycję swoich mięśni. W grupie III „Trening Full body” treningiem objęte zostanie całe ciało. Ćwiczenia przeznaczone są dla osób początkujących bądź zaczynających swoją przygodę na siłowni.
Podczas zajęć będzie można nauczyć się m.in.: odpowiedniej rozgrzewki przedtreningowej, poprawnej techniki wykonywania ćwiczeń czy skutecznej redukcji tkankę tłuszczową i budować masę mięśniową. Pierwsze zajęcia odbędą się 30 kwietnia br. o g. 18 na placu przy Orliku na terenie Publicznego Gimnazjum nr 2 w Lubaczowie. Zajęcia poprowadzi osobisty trener oraz instruktor rekreacji ruchowej o specjalizacji kulturystyka Kamil Cisek.
Zainteresowani proszeni są o zgłoszenia pod numerem telefonu 603 345-770 lub osobiście na sali rehabilitacyjnej (budynki SP 2 w Lubaczowie – wejście naprzeciw Orlika).
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze