W minionym tygodniu na antenie TVP 2 odbyła się premiera 86 odcinka Na sygnale, w którym jedną z ról gościnnie zagrał lubaczowianin Michał Kurek.
Michał jest absolwentem ZS w Lubaczowie, laureatem wielu nagród w konkursach recytatorskich. zawsze chciał zostać aktorem, obecnie studiuje we wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. Na małym ekranie to był jego debiut.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze