Reklama

Lubaczowianin na małym ekranie. Zadebiutował w Na sygnale

08/03/2016 11:18

W minionym tygodniu na antenie TVP 2 odbyła się premiera 86 odcinka Na sygnale, w którym jedną z ról gościnnie zagrał lubaczowianin Michał Kurek.

Michał jest absolwentem ZS w Lubaczowie, laureatem wielu nagród w konkursach recytatorskich. zawsze chciał zostać aktorem, obecnie studiuje we wrocławskiej filii Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. L. Solskiego w Krakowie. Na małym ekranie to był jego debiut.  

OBEJRZYJ ODCINEK


MTR
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama