1 października odbędzie się ostatnia w tym roku, III Lubaczowska SHOPA – giełda rzeczy używanych pod hasłem „Powróćmy jak za dawnych lat”.
Rzeczy, które zalegają na strychu, można sprzedać lub oddać innym na ul. Handlowej 4 w sobotę od rana. Mile widziani są sprzedawcy staroci z Lubaczowa i okolic oraz mieszkańcy. Udział jest bezpłatny, jedynie opłata pobierania jest za wcześniejszą rezerwację.
Dodatkową atrakcją będzie występ podwórkowej kapeli, nie zabraknie też przekąsek. Zdarzenie wpisało się na stałe w kalendarz miasta, dlatego kolejna giełda rzeczy używanych planowana jest na maj przyszłego roku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze