Amatorska Liga Piłki Siatkowej w Lubaczowie zakończyła rozgrywki. O tytuł najlepszej zmierzyły się w finale cztery drużyny. Wygrał Lube Lubaczów.
Mecze rozgrywane były w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nim turniej wszedł w decydującą fazę, odbył się mecz o 5. miejsce pomiędzy Zespołem Szkół im. gen. Józefa Kustronia oraz MOSiR-em. Uczniowie okazali się lepsi, wygrywając 3:1 (20:25, 27:25, 25:19, 25:23).
W pierwszym meczu półfinałowym lider tabeli po rundzie zasadniczej Lube Lubaczów zmierzył się z[paywall] 4. drużyną Bank Spółdzielczy Stary Dzików. Faworyt pewnie wygrał 3:0 (25:19, 25:22, 25:16). Niespodzianki nie było też w drugim półfinale, w którym zmierzył się Sanitex Lubaczów i GL Dąbrowa. Sanitex wygrał 3:1 (25:18, 25:14, 21:25, 25:16).
W pojedynku o 3. miejsce zespół z Dąbrowy podjął bankowców z Dzikowa i wygrał 3:1 (25:23, 25:15, 13:25, 25:23). Tym samym zespół z gminy Lubaczów drugi rok z rzędu uplasował się na najniższym stopniu podium lubaczowskich rozgrywek.
W finale obrońca tytułu Sanitex mierzył się z drużyną Lube Lubaczów. Lube, w którym siłę zespołu tworzą byli zawodnicy Procadii Lubaczów pokonał Sanitex 3:0 (27:25, 25:22, 25:19) i to beniaminek rozgrywek cieszył się z pierwszego tytułu w rozgrywkach.
MVP został Tomasz Furgała z Lube Lubaczów, najlepszym atakującym wybrano Miłosza Strojnego z GL Dąbrowa, a statuetka najlepszego rozgrywającego trafiła w ręce Macieja Dworaka z Sanitex Lubaczów. W tym roku pojawiła się także nagroda dla... najładniejszego zawodnika ligi. Nie mogła ona trafić w inne ręce, tylko do jedynej zawodniczki rozgrywek Agnieszki Lei z MOSiR.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze