Reklama

Lube Lubaczów mistrzem

16/04/2018 17:01

Amatorska Liga Piłki Siatkowej w Lubaczowie zakończyła rozgrywki. O tytuł najlepszej zmierzyły się w finale cztery drużyny. Wygrał Lube Lubaczów.

Mecze rozgrywane były w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Nim turniej wszedł w decydującą fazę, odbył się mecz o 5. miejsce pomiędzy Zespołem Szkół im. gen. Józefa Kustronia oraz MOSiR-em. Uczniowie okazali się lepsi, wygrywając 3:1 (20:25, 27:25, 25:19, 25:23).

W pierwszym meczu półfinałowym lider tabeli po rundzie zasadniczej Lube Lubaczów zmierzył się z[paywall] 4. drużyną Bank Spółdzielczy Stary Dzików. Faworyt pewnie wygrał 3:0 (25:19, 25:22, 25:16). Niespodzianki nie było też w drugim półfinale, w którym zmierzył się Sanitex Lubaczów i GL Dąbrowa. Sanitex wygrał 3:1 (25:18, 25:14, 21:25, 25:16).

Reklama

W pojedynku o 3. miejsce zespół z Dąbrowy podjął bankowców z Dzikowa i wygrał 3:1 (25:23, 25:15, 13:25, 25:23). Tym samym zespół z gminy Lubaczów drugi rok z rzędu uplasował się na najniższym stopniu podium lubaczowskich rozgrywek.

W finale obrońca tytułu Sanitex mierzył się z drużyną Lube Lubaczów. Lube, w którym siłę zespołu tworzą byli zawodnicy Procadii Lubaczów pokonał Sanitex 3:0 (27:25, 25:22, 25:19)  i to beniaminek rozgrywek cieszył się z pierwszego tytułu w rozgrywkach.

MVP został Tomasz Furgała z Lube Lubaczów, najlepszym atakującym wybrano Miłosza Strojnego z GL Dąbrowa, a statuetka najlepszego rozgrywającego trafiła w ręce Macieja Dworaka z Sanitex Lubaczów. W tym roku pojawiła się także nagroda dla... najładniejszego zawodnika ligi. Nie mogła ona trafić w inne ręce, tylko do jedynej zawodniczki rozgrywek Agnieszki Lei z MOSiR.
pab
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości