Reklama

Lubisz fotografować? Cenisz dobrą książkę? Weź udział w konkursie!

Ciekawą propozycję mają dla pasjonatów fotografii i literatury jednocześnie Przemyska Biblioteka Publiczna im. Ignacego Krasickiego oraz przemyski Oddział Stowarzyszenia Bibliotekarzy Polskich. To VI Konkurs Fotograficzny, któremu w tym roku przyświeca hasło „#wartościoweksiążki”.

Do udziału w zdjęciowej rywalizacji obie instytucje zapraszają uczniów z klas 5 – 8 szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz dorosłych mieszkańców Przemyśla i powiatu przemyskiego.

Zadaniem nadsyłających fotografie jest twórcze przedstawienie tematu „#wartościoweksiążki”. Mogą zatem przedstawiać książki, ale też sytuacje związane czytaniem lub osoby czytające. Istotne jest, by w zdjęcie została wkomponowana konkretna książka lub książki, które autor fotografii uznał za wartościowe. Przyda się inwencja twórcza i pomysłowość.

Pełna treść regulaminu konkursu dostępna jest pod adresem internetowym biblioteki www.biblioteka.przemysl.pl. Również tam znajdują się szczegółowe informacje. Na prace – trzy fotografie w formacie JPG – organizatorzy czekają do 2 czerwca br.
Można je przesłać w formie załączników (wielkość zdjęcia to 2 MG) na adres konkurs@biblioteka.przemysl.pl lub dostarczyć do PBP przy u. Grodzkiej 8 na nośniku razem z kartą zgłoszenia (dostępna na stronie biblioteki, w zakładce „konkursy”).


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości