Król rockowej sceny Maciej Maleńczuk, znany ze śmiałego wyrażania własnych poglądów i bezkompromisowości, jest kolejną osobą, która zawiesiła swoje zdjęcie w „Alei Gwiazd” – wyjątkowym miejscu stworzonym przed laty w murach Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Przemyślu.
Akcja „Aleja Gwiazd” w SOSW nr 3 realizowana jest od 2016 roku. Opiera się na pomyśle zapraszania do placówki wyjątkowych gości – wielkich ludzi świata filmu, muzyki czy sztuki, znanych większości z telewizji, internetu czy gazet, mających na koncie wspaniały dorobek. „Aleja Gwiazd” to także nazwa jednego ze szkolnych korytarzy, w którym znani i lubiani zostawili po sobie ślad w postaci zawieszonego na ścianie zdjęcia z autografem. Miejsca na niej systematycznie ubywa, bo z każdym takim spotkaniem do kolekcji zdjęć i autografów pozostawionych przez nietuzinkowych gości dochodzą kolejne.
Niedawno, bo 25 listopada, pamiątkę po swojej wizycie zostawił w Alei podopiecznym ośrodka muzyk i perforemer w jednej osobie Maciej Maleńczuk. Był pierwszą gwiazdą, która zawitała do SOSW nr 3 po przerwie spowodowanej pandemią. Na jej czas kontynuowanie akcji musiano bowiem zawiesić. Tym większą radość sprawiła więc...
Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się
Pozostało 52% tekstu do przeczytania.
Wykup dostępTwoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze