Reklama

Maciej Maleńczuk w przemyskiej „Alei Gwiazd”

Król rockowej sceny Maciej Maleńczuk, znany ze śmiałego wyrażania własnych poglądów i bezkompromisowości, jest kolejną osobą, która zawiesiła swoje zdjęcie w „Alei Gwiazd” – wyjątkowym miejscu stworzonym przed laty w murach Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 3 w Przemyślu.

Akcja „Aleja Gwiazd” w SOSW nr 3 realizowana jest od 2016 roku. Opiera się na pomyśle zapraszania do placówki wyjątkowych gości – wielkich ludzi świata filmu, muzyki czy sztuki, znanych większości z telewizji, internetu czy gazet, mających na koncie wspaniały dorobek. „Aleja Gwiazd” to także nazwa jednego ze szkolnych korytarzy, w którym znani i lubiani zostawili po sobie ślad w postaci zawieszonego na ścianie zdjęcia z autografem. Miejsca na niej systematycznie ubywa, bo z każdym takim spotkaniem do kolekcji zdjęć i autografów pozostawionych przez nietuzinkowych gości dochodzą kolejne.

Niedawno, bo 25 listopada, pamiątkę po swojej wizycie zostawił w Alei podopiecznym ośrodka muzyk i perforemer w jednej osobie Maciej Maleńczuk. Był pierwszą gwiazdą, która zawitała do SOSW nr 3 po przerwie spowodowanej pandemią. Na jej czas kontynuowanie akcji musiano bowiem zawiesić. Tym większą radość sprawiła więc...

Płatny dostęp do treści

Przeczytałeś tylko fragment tekstu. Chcesz przeczytać całość i inne artykuły premium? Nieograniczony dostęp do pełnych tekstów od 19 groszy dziennie! Masz już wykupiony dostęp? Zaloguj się

Pozostało 52% tekstu do przeczytania.

Wykup dostęp
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama