W ubiegłym tygodniu położono ostatnią tzw. ścieralną warstwę asfaltu na ul. Chodkiewicza w Jarosławiu będącej częścią małej obwodnicy miasta. Tym samym zakończono prace przy drodze otwartej oficjalnie pod koniec 2012 r.
Trasa nazwana małą obwodnicą lub drogą graniczną biegnie granicami Jarosławia od strony południowej. Pozwala objechać centrum miasta. Rozpoczyna się na rondzie od strony Rzeszowa, kończy, również na rondzie, obok huty szkła. Liczy około 7 kilometrów i kosztowała ponad 13 mln zł. Wybudowano ją przy wsparciu z unijnego budżetu. Budowę zakończono teoretycznie ponad dwa lata temu. Droga została otwarta, ale projekt nie był do końca zrealizowany. Brakowało ostatniej warstwy nawierzchni na znacznej części drogi. W ubiegłym tygodniu asfalt uzupełniono.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.To została jeszcze poprawa oznakowania50 km/h przez pola ?40 km/h na Lotników ?co to za obwodnica ?Na ul. Lotników jest chodnik na połowie długości, a ograniczenie obwiązuje na całej długości. Czy ograniczenie na Lotników musi być takie restrykcyjne także w nocy? Tam nawet w dzień nie ma prawie żadnego ruchu pieszego.Trzeba drugiego Ferenca, żeby podejść ze zdrowym rozsądkiem tak jak w Rzeszowie do ograniczeń prędkości?
a pokropiona
To została jeszcze poprawa oznakowania50 km/h przez pola ?40 km/h na Lotników ?co to za obwodnica ?Na ul. Lotników jest chodnik na połowie długości, a ograniczenie obwiązuje na całej długości. Czy ograniczenie na Lotników musi być takie restrykcyjne także w nocy? Tam nawet w dzień nie ma prawie żadnego ruchu pieszego.Trzeba drugiego Ferenca, żeby podejść ze zdrowym rozsądkiem tak jak w Rzeszowie do ograniczeń prędkości?