Przy Wybrzeżu Jana Pawła w Przemyślu zostanie zainstalowana kamera, która pozwoli monitorować teren od mostu Orląt Przemyskich aż do rejonu ogródków działkowych „Na Jazie”. Jeśli komuś się wydaje, że chodzi tylko o nowoczesne urządzenie, które zapewni bezpieczeństwo, to jest w błędzie niestety.
Kamerę instaluje się tam po to, by wykrywała osobników nagminnie zaśmiecających nadsański deptak i jego okolicę. Owi troglodyci piją pod chmurką, po czym wyrzucają w trawę butelki i puszki po alkoholu. Tu już nawet trudno mówić o braku kultury, więc nazwałem ich troglodytami, przez co z rozpędu obraziłem jaskiniowców, którzy przecież nie wyrzucali odpadków przed swoje jaskinie, gdyż utonęliby w brudzie i odorze.
Podobne kamery i fotopułapki leśnicy instalują w lasach, walcząc i tam z plagą śmiecących barbarzyńców, co coraz częściej przynosi pożądane skutki. Bo, oprócz skrzydlatych i czworonożnych mieszkańców lasów, dyski tych urządzeń rejestrują nieskłonnych do refleksji intruzów. Bo jak inaczej nazwać osoby, które przychodzą do nie swojego domu, czyli lasu, i podrzucają prawowitym mieszkańcom nieczystości i wszystko co tylko przeszkadza im w ich najbliższych otoczeniu.
Zarówno ci śmiecący nad Sanem, jak i w lesie, bądź w każdym innym miejscu, dowodzą też swej skrajnej ciemnoty, bezwiednie tworząc swoisty autoportret durnia, całkowicie pozbawionego wyobraźni, który degradując środowisko, niszczy siebie. Czym to w ogóle tłumaczyć? Otóż międzynarodowy zespół neuropsychologów University College London przeprowadził eksperyment i przebadał przy użyciu skanera do rezonansu magnetycznego blisko 700 osób. I co się okazało? Wyszło na jaw, że kora mózgowa u ludzi, którzy wykazują permanentne zachowania aspołeczne, jest cieńsza niż u osobników respektujących w życiu zasady prawa. Stąd – zdaniem ekspertów – osoby z mniejszymi mózgami częściej wchodzą na drogę przestępstwa. My, tu w Przemyślu, patrząc m.in. na nadsańskie śmietnisko, do podobnych wniosków doszliśmy bez przeprowadzania tego rodzaju eksperymentu naukowego, a jedynie na podstawie obserwacji przebywających tam nieokrzesanych indywiduów.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Miałkie to i nierzetelne uzasadnienie. Menelstwo śmieci na jednym jak i na drugim brzegu, więc skierowanie kamery tylko na wiadome miejsce pod pozorem śmiecenia, ma za zadanie głównie odstraszyć i ewentualnie wyłapać autorów różnych aforyzmów pod adresem pisobolszewizmu. Uważam, że trzeba nazywać rzeczy po imieniu, zwłaszcza w zakresie politycznej niedojdowatości. Nie znajduję też wytłumaczenia - dlaczego wszyscy mamy za to płacić, niech płacą członkowie partii b..........o awiatora.
Ale w sumie na dobrą sprawę, co ta kamera pomoże ?!?
udowodni i potwierdzi że obecny prezydent zastał miasto już z takimi "zaśmiecaczami" w darowiźnie i że to nie jego wina a wręcz ba! lokalna gazeta specjalnie mu wytyka to i owo i do niczego to nie prowadzi - a jego hejterom w tym samym momencie łezki pociekną i będą piszczeć czy kwiczeć czy jak tam niektórzy mądrzy tu piszą...
Skoro były mąż obecnej pani wicewojewody, niejaki pan Sawicki (ten od pizzy HIT w Przemyślu) został przyłapany na wyrzucaniu w plener -w okolice ogródków działkowych - odpadów stałych z tejże pizzerii (oczywiście nie robił tego osobiście tylko rękoma swoich pracowników) , to czego spodziewać się po przeciętnym, sfrustrowanym sebie czy innej dżesice pijących tanie Harnasie na nadsańskim brzegu w ramach tzw. sanówy?
Co ma piernik do wiatraka , czyli Polityka do śmiecenia. Masz mózg , jeśli go w ogóle posiadasz przeżarty POlittyczną niwnawiscią .
Jeśli jednak potrzebujecie monitoringu lub instalacji alarmowej, to mogę Wam polecić rzetelną stronę elnetpro.pl :) ochrony nigdy nie za wiele!
Miałkie to i nierzetelne uzasadnienie. Menelstwo śmieci na jednym jak i na drugim brzegu, więc skierowanie kamery tylko na wiadome miejsce pod pozorem śmiecenia, ma za zadanie głównie odstraszyć i ewentualnie wyłapać autorów różnych aforyzmów pod adresem pisobolszewizmu. Uważam, że trzeba nazywać rzeczy po imieniu, zwłaszcza w zakresie politycznej niedojdowatości. Nie znajduję też wytłumaczenia - dlaczego wszyscy mamy za to płacić, niech płacą członkowie partii b..........o awiatora.
Ale w sumie na dobrą sprawę, co ta kamera pomoże ?!?
udowodni i potwierdzi że obecny prezydent zastał miasto już z takimi "zaśmiecaczami" w darowiźnie i że to nie jego wina a wręcz ba! lokalna gazeta specjalnie mu wytyka to i owo i do niczego to nie prowadzi - a jego hejterom w tym samym momencie łezki pociekną i będą piszczeć czy kwiczeć czy jak tam niektórzy mądrzy tu piszą...