Pięć i pół godziny trwać będzie przemyski finał 32. edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Start o godzinie 15 na Rynku! Gwiazdą wieczoru będzie była wokalistka legendarnego zespołu „Lombard”, a od wielu lat artystka solowa Małgorzata Ostrowska.
By wspomóc potrzebujących, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Polsce już po raz 32. Celem finału, który odbędzie się w niedzielę, 28 stycznia br., będzie zakup sprzętu przeznaczonego do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów po pandemii. Motto zbiórki brzmi „Tu wszystko gra OK!”.

Orkiestra zagra także w Przemyślu. I zapowiada się pyszna zabawa! Jak poinformował prezydent miasta Wojciech Bakun, za organizację jedynego sztabu w naszym mieście odpowiada zespół Młodzieżowego Domu Kultury z dyrektorem Stanisławem Karszyniem na czele. Swoją siedzibę sztab będzie miał oczywiście w budynku Młodzieżowego Domu Kultury.
Główną areną przemyskiego finału WOŚP będzie oczywiście rynek. Swoje imprezy towarzyszące zorganizuje Przemyski Klub Biegacza i Przemyskie Morsy. Wiadomo już, kto wystąpi na scenie. To formacje: Back to Rock, Kasety, Hellset, Power Play i Manchester. Gwiazdą wieczoru będzie była wokalistka legendarnego zespołu „Lombard”, a od wielu lat artystka solowa Małgorzata Ostrowska.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze