Reklama

„Maluchy” opanowały przemyski Rynek [ZDJĘCIA]

Ponad sto popularnych „maluchów”, czyli kultowych, polskich Fiatów 126p opanowało przemyski Rynek z grupy pod nazwą „Wesołe maluchy”.

Ekipa miłośników tych samochodów przybyła do Przemyśla na ledwie dwie godziny, ale zainteresowanie przerosło wszelkie przewidywania. Na Rynku trudno było wcisnąć szpilkę. Każdy chciał dotknąć, wsiąść za kierownicę, zrobić sobie zdjęcie z autami, liczącymi często ćwierć wieku lub więcej. Właściciele „maluchów” z różnych stron Polski zrobili sobie nad Sanem przystanek przed w II Rajdzie Bieszczadzkim (1 – 4 maja br.).

Aplikacja na Androida

Źródło i opracowanie własne Aktualizacja: 03/05/2025 16:31
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama