Przedszkolaki z wszystkich gminnych punktów przedszkolnych oraz dzieci ze żłobka wzięły udział w III Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków „Sprintem do maratonu”.
Projekt został zrealizowany przez miesięcznik Bliżej Przedszkola. Jego celem jest popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz upowszechnianie zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu. Każdy z uczestników imprezy otrzymał numer startowy. Dzieci w skupieniu rozpoczynały bieg, starając się jak najszybciej dobiec do mety. Nie liczyło się jednak zdobyte miejsce, bo w maratonie wszyscy byli zwycięzcami. W biegu wystartowało łącznie 60 dzieci w wieku od 1 do 6 lat. Natomiast pokonany przez wszystkich zawodników dystans wyniósł 4800 metrów. Wysiłek i determinacja biegaczy zostały docenione i nagrodzone medalami oraz dyplomami.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze