Ponad 300 osób, głównie pań, wzięło udział w charytatywnym maratonie zumby, który w niedzielne popołudnie odbył się hali Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu.
Organizatorką maratonu była Katarzyna Kubicka. Wspólnie z nią zajęcia poprowadziły: Katarzyna Szmuc (Albigowa), Monika Świder (Rzeszów, Anita Szubart (Łańcut), Edyta Dobel (Przemyśl), Paulina Laska (Przeworsk) i Agnieszka Kuriańczyk (Krasiczyn).
Maraton zumby zorganizowano z myślą o Marcinie Zakrzewskim (32 l.), który prawie rok temu doznał czterokończynowego porażenia spowodowanego pęknięciem naczyniaka w mózgu. Mężczyzna, który przeszedł skomplikowaną operację obecnie wymaga intensywnej rehabilitacji.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Udział wzięło 270 osob a nie 160, w dodatku prowadziła jeszcze jedna instruktorka.
Było prawie 300 osób i jeszcze jedna istruktorka z naszego Przemyśla.
Prawda, była jeszcze Pani Agnieszka Kuriańczyk
ojojoj a coz to za figura ta paaaani kasia wielka instruktorka i wielka zumba
Udział wzięło 270 osob a nie 160, w dodatku prowadziła jeszcze jedna instruktorka.
Było prawie 300 osób i jeszcze jedna istruktorka z naszego Przemyśla.
Prawda, była jeszcze Pani Agnieszka Kuriańczyk