Reklama

Maraton zumby dla Marcina [ZDJĘCIA]

10/04/2016 19:16

Ponad 300 osób, głównie pań, wzięło udział w charytatywnym maratonie zumby, który w niedzielne popołudnie odbył się hali Medyczno-Społecznego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Przemyślu.

Organizatorką maratonu była Katarzyna Kubicka. Wspólnie z nią zajęcia poprowadziły: Katarzyna Szmuc (Albigowa), Monika Świder (Rzeszów, Anita Szubart (Łańcut), Edyta Dobel (Przemyśl), Paulina Laska (Przeworsk) i Agnieszka Kuriańczyk (Krasiczyn).

Maraton zumby zorganizowano z myślą o Marcinie Zakrzewskim (32 l.), który prawie rok temu doznał czterokończynowego porażenia spowodowanego pęknięciem naczyniaka w mózgu. Mężczyzna, który przeszedł skomplikowaną operację obecnie wymaga intensywnej rehabilitacji.
red.
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Julia - niezalogowany 2016-04-10 21:22:28

    Udział wzięło 270 osob a nie 160, w dodatku prowadziła jeszcze jedna instruktorka.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Julia - niezalogowany 2016-04-10 21:30:22

    Było prawie 300 osób i jeszcze jedna istruktorka z naszego Przemyśla.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    :) - niezalogowany 2016-04-10 21:33:59

    Prawda, była jeszcze Pani Agnieszka Kuriańczyk

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości