Pochodzący z Przemyśla marszałek Sejmu Marek Kuchciński ponownie został wybrany prezesem okręgu przemysko-krośnieńskiego. Jego kandydaturę poparło 359 delegatów, 19 było przeciw, 3 wstrzymało się od głosu.
Jako najważniejsze zadania M. Kuchciński wymienił rozbudowę struktur, organizowanie spotkań w poszczególnych sołectwach oraz przygotowanie programu dotyczącego zrównoważonego rozwoju. Marek Kuchciński podkreślał także rolę, jaką w życiu kraju odegra młode pokolenie. – Za dwa, trzy lata będziemy mieć tysiące nowych, uprawnionych do głosowania, roczników. Wiele z tych osób ma poczucie patriotyzmu, poczucie dumy z bycia ponad 1050-letnim narodem, dostrzega potrzebę wzmacniania znaczenia państwa. Wnioski z tego należy wyciągnąć oraz wykorzystywać także w stosunkach międzynarodowych – przekonywał.
M. Kuchciński mówił również o znaczeniu budowy dróg, zarówno ekspresowych, jak Via Carpatia S19, ale i szeregu połączeń lokalnych, remontach dróg gminnych i powiatowych. – To wyzwania, którym musimy sprostać – podkreślił.
Wybrano również skład zarządu okręgu. W tym gronie znaleźli się: Andrzej Huk, Lucyna Podhalicz, Wojciech Rzeszutko[paywall] z Przemyśla, Mariusz Król i Bożena Ryczan z powiatu przemyskiego, Tadeusz Chrzan i Bogdan Wołoszyn z powiatu jarosławskiego, Teresa Pamuła i Grażyna Zagrobelna z pow. lubaczowskiego oraz Daniel Krawiec z pow. przeworskiego.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Czyli mamy (my ciemny lud) rozumieć, że to najzdolniejszy, najsprawniejszy manager, najlepszy organizator, z najlepszymi kwalifikacjami wśród wszystkich członków pisu w okręgu?No to pozostaje tylko powiedzieć BRAWO! i.... .Swoją drogą, tych 19-ma przechlapane.
Kasander zazdrosny czy samodzielnie nie umie myśleć ? A czytać potrafi ? Proponuję poczytać stronę marszałka i zobaczyć jego aktywność i pomyśleć a nie słuchać wybitnych celebrytów, aktorów, dziennikarzy i takich innych wszystko wiedzących z tych wyjątkowych kast polskich.
>> zazdrosny czy samodzielnie nie umie myśleć ? A czytać potrafi ?<<Co to za język? Co to za styl?Wróć do polskiej podstawówki.
no tak, jak widać trafiłam, no a jeżeli chodzi o styl, to zgodnie z obowiązującą podstawą programową kształcenia ogólnego to pewnie kompetencja którą się kształci w drugim i trzecim etapie nauczania czyli pewnie mi podstawówka nie pomoże, a już na pewno nie jeżeli chodzi o coś, co się zwie " styl rubaszny", no ale może chociaż czytać umiem - kasander nie o stylu pisał ....
Tak jak słusznie myślałem - rzeczywiście nie było nikogo lepszego w tym pisie podkarpackim
Nigdy nie zrozumie tego idiotycznego ludu,co im daje ten pisowski smiec? Czy w tym regionie przybywa miejsc pracy ? Chodzi mi o zaklady przemyslowe ,a nie miejsca rekreacyjne. Zeby sobie pozwolic na baseny ,lub inne przyjemnosci najpierw potrzeba pracy .Nie wiem o zadnej nowej inwestycji ,ktora powstalaby w okolicyPrzemysla.Dali 500zloty ,a wezma 1000. Czy nikt tego nie widzi . Temu regionowi potrzeba pracy i jeszcze raz pracy.
Swoją PRZESZŁOŚĆ! "W pewnym mianowicie znaczeniu odpowiadamy za swoich przodków. Jeśli wierzymy w to, że naród jest realnością żyjącą i że przechowuje ciągłość swego trwania, wówczas musimy wierzyć, że naród dzisiejszy tak samo odpowiada za swoją przeszłość, jak pojedynczy osobnik odpowiada za swoją, to znaczy, że musi się kłopotać dzisiaj o spłatę długów wczoraj zaciągniętych z przekonaniem, że są to jego własne długi, nie zaś poczynione przez „historię”, czyli przez Nikogo". L.Kołakowski
A, to ta miernota z Przemyśla pochodzi. No to wszystko jasne.
Didżej prezesa - zdalnie sterowany wyłącznik mikrofonu!...
Czyli mamy (my ciemny lud) rozumieć, że to najzdolniejszy, najsprawniejszy manager, najlepszy organizator, z najlepszymi kwalifikacjami wśród wszystkich członków pisu w okręgu?No to pozostaje tylko powiedzieć BRAWO! i.... .Swoją drogą, tych 19-ma przechlapane.
Kasander zazdrosny czy samodzielnie nie umie myśleć ? A czytać potrafi ? Proponuję poczytać stronę marszałka i zobaczyć jego aktywność i pomyśleć a nie słuchać wybitnych celebrytów, aktorów, dziennikarzy i takich innych wszystko wiedzących z tych wyjątkowych kast polskich.
>> zazdrosny czy samodzielnie nie umie myśleć ? A czytać potrafi ?<<Co to za język? Co to za styl?Wróć do polskiej podstawówki.