Reklama

Marek Kuchciński nadal prezesem PiS w okręgu przemysko-krośnieńskim

04/12/2016 14:06

Pochodzący z Przemyśla marszałek Sejmu Marek Kuchciński ponownie został wybrany prezesem okręgu przemysko-krośnieńskiego. Jego kandydaturę poparło 359 delegatów, 19 było przeciw, 3 wstrzymało się od głosu.

Jako najważniejsze zadania M. Kuchciński wymienił rozbudowę struktur, organizowanie spotkań w poszczególnych sołectwach oraz przygotowanie programu dotyczącego zrównoważonego rozwoju. Marek Kuchciński podkreślał także rolę, jaką w życiu  kraju odegra młode pokolenie. –  Za dwa, trzy lata będziemy mieć tysiące nowych, uprawnionych do głosowania, roczników. Wiele z tych osób ma poczucie patriotyzmu, poczucie dumy z bycia ponad 1050-letnim narodem, dostrzega potrzebę wzmacniania znaczenia państwa. Wnioski z tego należy wyciągnąć oraz wykorzystywać także w stosunkach międzynarodowych – przekonywał.

M. Kuchciński mówił również o znaczeniu budowy dróg, zarówno ekspresowych, jak  Via Carpatia S19, ale i szeregu połączeń lokalnych, remontach dróg gminnych i powiatowych. – To wyzwania, którym musimy sprostać – podkreślił.

Wybrano również skład zarządu okręgu. W tym gronie znaleźli się: Andrzej Huk, Lucyna Podhalicz, Wojciech Rzeszutko[paywall] z Przemyśla, Mariusz Król i Bożena Ryczan z powiatu przemyskiego, Tadeusz Chrzan i Bogdan Wołoszyn z powiatu jarosławskiego, Teresa Pamuła i Grażyna Zagrobelna z pow. lubaczowskiego oraz Daniel Krawiec z pow. przeworskiego.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-12-04 15:09:25

    Czyli mamy (my ciemny lud) rozumieć, że to najzdolniejszy, najsprawniejszy manager, najlepszy organizator, z najlepszymi kwalifikacjami wśród wszystkich członków pisu w okręgu?No to pozostaje tylko powiedzieć BRAWO! i.... .Swoją drogą, tych 19-ma przechlapane.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    matgraf - niezalogowany 2016-12-04 15:18:49

    Kasander zazdrosny czy samodzielnie nie umie myśleć ? A czytać potrafi ? Proponuję poczytać stronę marszałka i zobaczyć jego aktywność i pomyśleć a nie słuchać wybitnych celebrytów, aktorów, dziennikarzy i takich innych wszystko wiedzących z tych wyjątkowych kast polskich.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2016-12-04 15:45:24

    >> zazdrosny czy samodzielnie nie umie myśleć ? A czytać potrafi ?<<Co to za język? Co to za styl?Wróć do polskiej podstawówki.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama