Reklama

Redaktor ŻP Mariusz Godos ze złotym mikrofonem

Za mistrzowski warsztat, rzetelność dziennikarską, wiedzę i emocje, które pozwalają zobaczyć świat tenisa stołowego, 2 sierpnia w Hotelu Jarosław i Restauracji ADM nasz redakcyjny kolega Mariusz Godos odebrał „Pingpongowy Złoty Mikrofon”.

O sporcie wie wiele. Z radością i dumą pisze o sukcesach podkarpackich sportowców na arenie krajowej i międzynarodowej. Zawsze służy dobrym słowem, a gdy zostanie o to poproszony – z chęcią wygłosi swoje uwagi na temat sportowych składów i przesunięć oraz z każdej perspektywy omówi możliwe drogi rozwoju klubów i poszczególnych zawodników. Tym bardziej jesteśmy dumni, że niemała praca i pasja Mariusza została zauważona i doceniona przez KST Oxynet Jarosław.



Za popularyzację ping-ponga, relację i publikacje wyników zespołu i poszczególnych jego reprezentantów wyróżnienia otrzymali również: Ewa Kłak-Zarzecka i Hubert Lewkowicz z „Ekspresu Jarosławskiego”, Tomasz Strzębała z „Gazety Jarosławskiej”, Bartłomiej Wisz z Polskiego Radia Rzeszów, Jerzy Duszko i Mieczysław Turczyn z portalu Pod24, Agnieszka Kulka z firmy Agnieszka Kulka Photography oraz Kacper Loc Fotografia. Zawodnikom, klubowiczom, trenerom i dziennikarzom składamy serdeczne gratulacje!

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama