Ulicami Przemyśla 15 grudnia przeszedł Marsz Orląt Przemyskich i Lwowskich. Data związana jest ze zwycięską Bitwą pod Niżankowicami, która rozegrała się 13 grudnia 1918 r. Wydarzenie zorganizowali: Młodzież Wszechpolska oraz fundacja Wczoraj i Jutro. Rocznicowe obchody pod patronatem prezydenta Przemyśla odbędą się w niedzielę.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A pewni panowie doszli do władzy i sie nagle boją organizować marsz!! Wstyd i hańba dla wielkich patriotów w przemyskim rządzie!! Jeszcze kilka lat wstecz krzyczeli co oni by nie zrobili. Piękne marsze rekonstrukcje... A teraz!!!?? Dostali się do koryta i w dupie maja... brak słów i tylko żal że człowiek oddał głos na nich
Dlaczego tyłu patriotów zasłania twarze? I czemu latem noszą koszulki z napisem Jebać policję?
Zasłaniają twarze żeby nie zarazić się jakąś czerwoną francą od takich jak ty.
Patrioci, ale kulturalni, mądrzy ludzie oddają hołd w inny sposób. Orlęta zasługują na pamięć nie w takim stylu. Kibolstwo i brunatni. Wstyd!
Silni,zwarci gotowi.O Przemyśl ma już turystyczną atrakcję.Ważne dla miasta rocznice już obchodzi odpowiednia młodzież dotychczas znana nam z naszych stadionów.Tym razem maja zamiast rac pochodnie i odpowiednie flagi i oczywiście"patriotyczne maski na twarzach". Potrafią skandować.Ciekawe kiedy będą bić i kogo.Tych co bili przed wojną już w Przemyślu nie ma.
A Ty co w tym roku zrobiłeś dla miasta?
Nie jeździłem na konsultacje i rekonstrukcje i do Petersburga "podobno darmową czy też sowicie przepłaconą jak powiadają niektórzy"Zapłaciłem wszystkie należne podatki dla miasta.Dbam też o czyste powietrze dla naszego miasta.
Zróbcie TYM PATRIOTOM test z historii,wynik będzie porażający!
Orlętom - ku pamięci, posyłam z oddali.
W jaki sposób - jak napisałeś , dbasz o " czyste powietrze " dla miasta ? Mniej jesz , a co za tym idzie mniej wydalasz z siebie? A może zjadasz foliowe opakowanie - bo to właśnie one dominują w grupie OPAKOWAŃ? MOŻE MNIEJ ODDYCHASZ? Czyli mniej wydalasz z siebie CO2 ? Co takiego ?
A pewni panowie doszli do władzy i sie nagle boją organizować marsz!! Wstyd i hańba dla wielkich patriotów w przemyskim rządzie!! Jeszcze kilka lat wstecz krzyczeli co oni by nie zrobili. Piękne marsze rekonstrukcje... A teraz!!!?? Dostali się do koryta i w dupie maja... brak słów i tylko żal że człowiek oddał głos na nich
Dlaczego tyłu patriotów zasłania twarze? I czemu latem noszą koszulki z napisem Jebać policję?
Zasłaniają twarze żeby nie zarazić się jakąś czerwoną francą od takich jak ty.