Wizyta była jednym z punktów dwudniowej międzynarodowej konferencji „Tradycje Parlamentarne Europy Środkowej i Wschodniej”, która odbyła się miniony weekend w Przemyślu.
W niedzielę, 22 bm., przejścia graniczne w Korczowej i Medyce oraz teren planowanego do budowy przejścia w Malhowicach-Niżankowicach wizytowali Marszałek Sejmu RP Marek Kuchciński oraz Przewodniczący Rady Najwyższej Ukrainy Andrij Parubij.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.A moze tak Kuchcinski pojedzie samochodem do Szeginii postoi w kolejce i zobaczy slamazarne odprawy polskich celnikow? A w drodze powrotnej postoi sobie w lesie dostanie od ukrainskiego milicjanta karteczke dzieki ktorej bedzie mogl wrocic do swojego pisoeskiego krolestwa?
a może nie wydawać pieniędzy w przejście piesze a tylko uruchomić połączenie kolejowe do Niżankowic.
Tory są na całym odcinku od Przemyśla do Malhowic granica RP które wymagają remontu po zaniedbaniu i zapomnieniu od 25 lat !!! Infrastruktura jest, remont obowiązkowy za niewiele bo ok.6 mln,zł razem na co są obliczenia (w porównaniu gdzie kradną ogromne miliony i nas oszukują ) po zaniedbaniu i zapomnieniu od 25 lat. Wystarczy odprawa na trasie przejazdu pociągów. /choć jakiś debil napisze zaraz wiadomo co : przemyt, -ale po to są służby/Ci co byli tam nawet nie wiedzieli, że przebiega tamtędy linia kolejowa nr.102 w odległości 150m. od drogi. Trzymano to w tajemnicy chyba. Więc budujcie "imbecyle" przejście drogowe od nowa i drogi. Jak droga kolejowa jest otwarta na Ukrainę i przez Ukrainę do Zagórza, Bieszczady,Słowację i Węgry a nawet dalej. Ukraina jest chętna do remontu. Za te decyzje podjęte na budowę przejścia drogowego - ktoś powinien siedzieć !!
Panie myślący, ma Pan rację i święte słowa Pan piszesz.Ale te debile nie myślą. Tylko układy, układziki, oszustwa, łapówki,kradzieże i oszukiwanie nas.
Pan marszałek najchętniej zlikwidował by przejscie wMedyce iKorczowej .po co swoim utrudniac życie.
Trzeba zacząć traktować Przemyśl jako HUB Przesiadkowy dlatego rozbudowa połączeń w kierunku Południowym jest tak ważna dla Miasta.
a co z budową nowego Oddziału Celnego, tak szumnie zapowiadanego wiosną tego roku ?- https://www.radio.rzeszow.pl/wiadomosci/1365/jadwiga-zenowicz-o-powstaniu-transgranicznego-centrum-obslugi-celnej
P.Kuchciński a zahaczył pan w wolnej chwili o Truskawiec z wizytą u kumpla https://kresy.pl/wydarzenia/psl-kuchcinski-paktowal-na-ukrainie-z-synem-szuchewycza/
A moze tak Kuchcinski pojedzie samochodem do Szeginii postoi w kolejce i zobaczy slamazarne odprawy polskich celnikow? A w drodze powrotnej postoi sobie w lesie dostanie od ukrainskiego milicjanta karteczke dzieki ktorej bedzie mogl wrocic do swojego pisoeskiego krolestwa?
Po co, w jakim celu?
a może nie wydawać pieniędzy w przejście piesze a tylko uruchomić połączenie kolejowe do Niżankowic.