Reklama

Martwe zwierzęta na autostradzie

06/04/2018 14:09

W nocy z czwartku na piątek dyżurny komendy w Jarosławiu dostał zgłoszenie o najechaniu na łosia, który znajdował się na autostradzie w okolicach węzła Jarosław-Zachód.

Kierowca volkswagena passata najechał na zwierzę, tym samym uszkadzając swój pojazd. Mężczyzna był trzeźwy.

Niedaleko jezdni odnaleziono również drugiego martwego łosia. Nie wiadomo jak zwierzęta się tam znalazły. Policja nie wyklucza, że mogły one zderzyć się z innym pojazdem albo spaść z pobliskiego wiaduktu.

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    andy - niezalogowany 2018-04-06 14:29:42

    Na pierwszy rzut oka wygląda to na robotę pijanego kierowcy jednak nasi stróże prawa  wykluczyli ten wątek.A kiedy będą znane wyniki pomiarów na trzeźwość łosi?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Bascus - niezalogowany 2018-04-06 14:38:25

    To jest polska i tak mamy zabezpieczone drogi a odszkodowanie nie wypłacone bo los jest poszkodowany.... I nie ubezpieczony... 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości