Reklama

Marzanna utopiona!

22/03/2015 12:19

21 marca pod most na Sanie przybyli wszyscy zainteresowani pożegnianiem zimy i przywitaniem wiosny.

Wydarzenie zorganizowane zostało przez klub motocyklowy „Motor bike”.
Wszyscy motocykliści spotykali się na rynku w Jarosławiu o godzinie 15, gdzie mogli podziwiać gotową już Marzannę. Następnie Marzanna została przewieziona w specjalnie przygotowanym aucie gdzie przy dźwiękach bluesowych wraz z kordonem motocykli przejechała przez miasto w stronę rzeki San.
Tam uczestników przywita  Orkiestra Dęta, rozpalone ognisko i dobra muzyka. Na zakończenie nastapiła ceremonia podpalenia Marzanny i wrzucenia jej do Sanu.


fot.Oskar Bratuń


MM
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Piotr - niezalogowany 2015-03-22 12:57:05

    A śniegu w zimie nie wolno zwalać z mostu bo brudny i woda może zostać zanieczyszczona. ..... - Tak się tłumaczy sanepid. Nie mówiąc o wyrzucaniu śmieci w lasach, na chodnik itd.... A Marzannę można????. Ciekawe?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    kot - niezalogowany 2015-03-22 14:15:36

    marzanna jest z ekologicznych produktów ---można 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    obserwator skojarzeń - niezalogowany 2015-03-22 16:52:56

    Może wiecie kto tak naprawdę zamordował Jerzego Popiełuszkę? 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama