17 bm. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Stefana Banacha w Jarosławiu odbędzie się V Ogólnopolski Maraton Matematyczny „Banachiada”.

Konkurs jest adresowany do uczniów szkół gimnazjalnych, których praca przebiegać będzie w dwuosobowych zespołach przy oddzielnych stolikach. „Banachiada” to inicjatywa pozwalająca nie tylko wspomnieć najwybitniejszego polskiego matematyka Stefana Banacha, ale przede wszystkim mająca popularyzować wiedzę matematyczną, rozwijać uzdolnienia i zainteresowania matematyczne uczniów oraz dająca szansę na sprawdzenie własnego poziomu wiedzy i umiejętności w dziedzinie królowej nauk.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze