Policjanci z Dębicy zatrzymali 26-letnią matkę dziewczynki. Dziś prokuratura postawiła jej zarzut zabójstwa.
25 bm., około godz.15 3-miesięcznego niemowlaka znaleziono na trawniku przy jednym z bloków na ul. Fredry. Dziewczynka była w bardzo ciężkim stanie, natychmiast przewieziono maleństwo do szpitala, jednak mimo długotrwałej reanimacji po kilkudziesięciu minutach dziewczynka zmarła.
Policjanci tego samego zatrzymali matkę dziecka, która w czasie wypadku przebywała z niemowlęciem sama w mieszkaniu, jej mąż w tym czasie był w pracy. Kobieta noc spędziła w policyjnym areszcie, złożyła wyjaśnienia, zeznając, że wychowanie dziecka ją przerastało. Dziś, 26 bm., prokuratura postawiła jej zarzut zabójstwa 3-miesiecznej córeczki. Kobieta przyznała się do winy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.co to za matka! nawet nie zasłużyła na to miano, istne bestialstwo. niech zgnije na kratami, bo dziecku i tak już nic ani nikt życia nie wróci...
co to za matka! nawet nie zasłużyła na to miano, istne bestialstwo. niech zgnije na kratami, bo dziecku i tak już nic ani nikt życia nie wróci...
zgadzam się!!!
baby blues jak nic