Reklama

Matka wyrzuciła 3-miesięczną córeczkę przez okno z 4 piętra. Jest zarzut

Policjanci z Dębicy zatrzymali 26-letnią matkę dziewczynki. Dziś prokuratura postawiła jej zarzut zabójstwa.

25 bm., około godz.15 3-miesięcznego niemowlaka znaleziono na trawniku przy jednym z bloków na ul. Fredry. Dziewczynka była w bardzo ciężkim stanie, natychmiast przewieziono maleństwo do szpitala, jednak mimo długotrwałej reanimacji po kilkudziesięciu minutach dziewczynka zmarła.

Policjanci tego samego zatrzymali matkę dziecka, która w czasie wypadku przebywała z niemowlęciem sama w mieszkaniu, jej mąż w tym czasie był w pracy. Kobieta noc spędziła w policyjnym areszcie, złożyła wyjaśnienia, zeznając, że wychowanie dziecka ją przerastało. Dziś, 26 bm., prokuratura postawiła jej zarzut zabójstwa 3-miesiecznej córeczki. Kobieta przyznała się do winy.


AN
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Karola - niezalogowany 2015-06-26 13:09:20

    co to za matka! nawet nie zasłużyła na to miano, istne bestialstwo. niech zgnije na kratami, bo dziecku i tak już nic ani nikt życia nie wróci...

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Erwin - niezalogowany 2015-06-26 13:10:08

    zgadzam się!!!

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    goja - niezalogowany 2015-06-26 14:13:00

    baby blues jak nic 

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama