Reklama

Medale dla diamentowych i złotych jubilatów

17/01/2018 14:00

Jubilaci obchodzący 60. i 50. rocznicę ślubu otrzymali z rąk burmistrza Jarosławia Waldemara Palucha medale przyznawane przez Prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie. Odznaczeniem zostało uhonorowanych łącznie 11 par.

10 małżeństw gościło w środę, 10 stycznia, w Sali Ślubów Urzędu Stanu Cywilnego. Jedna para odebrała odznaczenie w domu. – To jedna z nielicznych w ostatnich latach uroczystości, kiedy wyróżnienia otrzymały pary za okrągły jubileusz 60-lecia małżeństwa. Wyjątkiem był rok 2016. Wówczas po raz pierwszy w historii naszego urzędu para otrzymała medal za 65 lat wspólnego życia, a obchodziła dokładnie jubileusz 69-lecia małżeństwa – przypomina Małgorzata Młynarska z Kancelarii Burmistrza Jarosławia.

Medale za 50 lat pożycia małżeńskiego odebrali: Zofia i Feliks Bajanowie, Teresa i Eugeniusz Cząstkiewiczowie, Stanisława i Ludwik Dejnakowie, Genowefa i Władysław Dejnekowie, Zofia i Stanisław Dzięgielowie, Zofia i Eugeniusz Gajdowie, Wanda i Kazimierz Kielarowie, Anna i Rudolf Rejentowie, Zofia i Stanisław Świerkowie. Dłuższym stażem małżeńskim mogą się poszczycić Zofia i Władysław Bistroniowie (nie mogli osobiście odebrać medali) oraz Zofia i Władysław Filipowie.


erka
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama