Reklama

Medale dla weteranów i rezerwistów

W połowie marca br. odbyło się zebranie Związku Kombatantów RP i BWP Koło w Horyńcu-Zdroju oraz Stowarzyszenia Spadkobierców Polskich Kombatantów II Wojny Światowej Okręg Roztoczański, którym przewodniczy prezes ppłk Wiesław Wojtowicz.

Gośćmi byli członkowie stowarzyszenia z okręgu lubaczowskiego z Tadeuszem Antonikiem na czele oraz Franciszek Ważny, inicjator budowy pomnika w Rudce[paywall]. Podczas zebrania ustalono program działań na br., czyli organizację i zabezpieczenie uroczystości w: Radrużu, Horyńcu, Nowinach Horynieckich, Rudce, Werchracie i Nowym Bruśnie. Ważnym punktem obrad było wręczenie pamiątkowych medali, przyznanych przez Związek Weteranów i Rezerwistów Wojska Polskiego: Markowi Białkowi, Helenie Wasyliszyn, Stanisławowi Serkisowi, Zbigniewowi Serkisowi i Grzegorzowi Ciećce.
KiB
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    kasander - niezalogowany 2018-03-24 18:10:57

    >>Stowarzyszenia Spadkobierców Polskich Kombatantów II Wojny...<<Nie rozumiem, jak można być spadkobiercą kombatanta?!To bez sensu, masło maślane.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Mamałyga z masła - niezalogowany 2018-03-25 14:45:56

    Przepraszam bardzo, ale weteranów czego??  Z obrazka widać że panowie (i pani) urodzili się raczej po wojnie..a najwcześniej w czasie. Może z Afganistanu? Rezerwistów? Tu też nie pasuje. Rezerwiści są do 55 lat.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama