Kierujący osobowym mercedesem zderzył się z dwoma samochodami ciężarowymi. Ranny trafił do szpitala.
75-letni kierujący osobowym mercedesem, na zakręcie zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu, a następnie uderzył w dwa samochody marki Iveco. Kierowca mercedesa z obrażeniami trafił do jarosławskiego szpitala. Jego życiu i zdrowiu nie zagraża niebezpieczeństwo.
Prowadzone postępowanie w tej sprawie wyjaśni okoliczności zdarzenia.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Trzeba zdjąć nogę z gazu i uważać na raz kolejny. https://e-wycieraczki.pl/
Trzeba zdjąć nogę z gazu i uważać na raz kolejny. https://e-wycieraczki.pl/