Osobowy mercedes zderzył się z nieoświetloną furmanką. Siła uderzenia była tak duża, że wóz rozpadł się na kawałki.
Do niecodziennego zdarzenia doszło 29 bm., ok godziny 19, na ul. Sobieskiego, niedaleko budynku Ochotniczej Straży Pożarnej w Baszni Dolnej. Wszyscy uczestnicy wyszli ze zdarzenia bez szwanku. Nie ucierpiały też konie.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze