Mężczyzna i 3-letnie dziecko zostali potrąceni na drodze krajowej w okolicy Skołoszowa. Mężczyzna wtargnął na jezdnie niosąc na rękach dziecko. Kierowca autobusu nie zdołał zareagować. Mężczyzna i dziecko z obrażeniami trafili do szpitala.
Do zdarzenia doszło dzisiaj, 4 czerwca, przed 10. Na drodze krajowej 77 mieszkaniec Przemyśla wtargnął pod jadący od strony Jarosławia autobus. W wyniku zdarzenia obrażeń doznał on i przebywające pod jego opieką trzyletnie dziecko. Oboje zostali przetransportowani do szpitala w Przemyślu. Pasażerom autokaru wiozącego dzieci komunijne do sanktuarium w Kalwarii nic się nie stało.
Według relacji świadków mężczyzna zachowywała się nietypowo. Kilka razy wchodził na jezdnię wprost przed nadjeżdżające samochody.
Wcześniej wtargnął na teren pobliskiej firmy wystawienniczej, gdzie krzykiem nakazał wezwanie policji. Po zdarzeniu na placu znaleziono nóż. Policja bada okoliczności zdarzenia.
Są utrudnienia w ruchu na trasie Przemyśl – Jarosław. Odbywa się wahadłowo, prawdopodobnie potrwa to do ok. g. 13.30.

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Co za pojeb tak robi z dzieckiem jak chcial sie zapic to sam ale bez dziecka czeba mieć najrbane w glowie
Niestety to jest chory człowiek, nikt normalny nie robi takich rzeczy z dzieckiem na rękach. Natomiast dziwne ze tyle kierowców to widziało a żaden się nie zatrzymał i nie zareagował żeby wysiąść z auta, zawiadomic policję albo inaczej zareagować... Musiało dojść do tragedii :(
Właśnie o to pytałem. Na filmiku widać jak przejeżdża samochód ITD. Panowie mogli zareagować wstrzymując ruch,.
A nagrywający zamiast zatrzymać się wezwać Policję to pomknął dalej
Tego nie wiesz! Nie wnioskuj na podstawie fragmentu nagrania.
Akurat tak się składa,że ten pan nawrócił
Gdyby nie ten Pan, który zawrócił i przekazał materiał, w szczególności Policji - zapewne użytkownik "ytrew" - nie mógłby tego skomentować. Nie ma to jak rzucić jadem.
Znam i jak dla mnie niech zgnije w więzieniu za dzieciątko !!!!
Skąd wiesz oszołomie jak on postąpił , to ty zachowujesz się jak klasyczny prowokator . Nic nie wiesz , ale judzić napuszczać to jesteś pierwszy . Skąd ty się urwałeś ? Z" Ubywateli RP , "N PO , a może jakiś koderasta. SKĄD WIESZ , SKĄD ?
Stefan Ty się lecz psychicznie idioto...gdyby nagrywajacy nie dał nagrania policji to by wina była kierowcy autobusu. Kto mógł pomyśleć że on chce popełnić samobójstwo, każdy myślał że po prostu chciał przejść na drugą stronę...no i przeszedł i rzucił się pod autobus. Jak nie znasz faktów to się nie wypowiadaj.
Skąd stwierdzenie że nie zadzwonił?
Co z dzieckiem??? O tego "pana" nawet nie pytam
Na bazarze stała tak samo psychiczna jak i tatuś -to jest patologia z Sanockiej -to cud ,że jak mu nóż wbiła kilka miesiecy temu ,ze nie poszła siedzieć -powinni to dziecko zabrac i nigdy im nawet nie pokazac to psychole i wiem co piszę
jak to ten to kto go z wariatkowa wypuścił, dopiero chciał z balkonu skakać?
kiedyś była wina Tuska, teraz Morawieckiego.....
Jak by nie zadzonil to skąd by mieli nagranie... Idioci.
Ale cholera zeby nikt sie nie zatrzymał i sprawdzil czy koles trzeźwy. Dziecko mial na rekach.
Fajnie tak kogoś obgadywać w Internecie??? Jak Pan/Pani niezna całej sytuacji to proszę. Nie pisać głupot o kimś kogo nie znasz...
Z tego co wiem nic poważnego sie nie stało tym autobusem jechali moi znajomi
Normalnie debil gdybym mogła to osobiście jego bym zabiła za to dziecko !!!!! Psychopata !!!!
Z dzieckiem jest wszystko wpozadku tylko ma nogę złamane
A czym się w tym momencie od niego różnisz, skoro byś zabiła?
Jak zabił zone z czego wiem to ma się dobrze i jest z malenstwem w szpitalu gówno wiecie a oceniacie znam tych ludzi nie są jakimiś zwyrolami ojciec nie chciał zrobić nic sobie tym bardziej dziecku porostu coś się z nim dzieje a wy z góry oceniacie on dla małego zrobił by wszystko!!!!!
Jak nic się nie stało?!!?!?!? Ludzie nie znacie faktów a piszecie bzdury!!!!!
as on się ze sprawiedliwych urwał, dlatego tak sądzi. Ytrew nie wiesz, nie komentuj.
A może zaproponować takiemu próbę zabójstwa dziecka. Dłużnej może posiedzi.
Proszę, nie domyslajcie się, kto to i dlaczego. Rodzina małego chłopczyka bardzo cierpi. Dziecko odniosło poważne urazy. Proszę nie spekulujcie więcej tylko odmowcie chociaż jedną Zdrowas Maryjo... O szybki do zdrowia tego chłopczyka.
Piszesz że debil ale sama chcesz zabić , jeśli okazujesz swoją dobroć stając za dzieckiem to nie okazuj zła bo sama staniesz się mordercą .Przyczyna i skutek .
Pozostaje mi tylko współczuć. Tak, przecież marzeniem autora filmu było, żeby ktoś chciał popełnić samobójstwo, tylko na to czekał- bo zaraz dojdziemy do absurdu! Ponadto, kto przechodzi przez drogę w miejscu, które nie jest do tego wyznaczone - przecież wszyscy przechodzą w miejscach do tego wyzaczonych. Szanowny użytkowniku, proponuje czasami trochę logicznie pomyśleć, domniemuje, że nigdy nie zdarzyło się przechodzić przez jezdnię w miejscu niedozwolonym?! Zamiast, rzucać swoje marne wywody, oskarżać, uprzejmie proszę przynajmniej policzyć do 10 i przy niedzieli do pierwszej ławeczki usiąść jako przykładny człowiek - nie ubliżając nikomu. Po co nam sady, prokuratury, policja - jak wystarczy nam użytkownik, bo przecież wie najlepiej. Proponuje mimo wszystko - zostawić to organom do tego uprawnionym. Oczywiście, mamy wolność wypowiedzi, ale chyba wszystko ma swoje granice, nawet absurd...Domniemuje również, że Szanowny użytkownik nie wpadł na taka myśl, że skąd autor miał wiedzieć, że mężczyzna chce popełnić samobójstwo. Zamiast rzucać bezpodstawne oskarżenia, na przyszłość proponuję poddać analizie - najlepiej w stosunku do życia codziennego.
ITD nie jest zadna sluzba wiec nie ma zadnych uprawnien w takich sytuacjach . Mogli co najwyzej wezwac policje tak samo jak autor nagrania.
odebralo mu rozum !!!! co za kraj !!! ten maly czlowieczek jaka tralme musial przezyc !!!! ludzie rozgladajmy sie dookola !! bo moze uratujemy te biedne dzieci !!!
Tak się boicie chodzić do psychologa i leczyć depresję.Lepiej pod samochody się rzucać?Dlaczego nikt od razu nie zadzwonił po policję?Bronicie życia prawie- poczętego A żywe to już nie. Wrrr
Ludzie ja rozumiem są ludzie chorzy ale no jak można zrobić krzywdę dziecku ... Mam córkę w wieku tego chłopczyka, która bardzo dobrze rozumie i w takiej sytuacji czułaby że coś jest nie tak z racji tego, że takie dzieci wiedzą, że pod jadące samochody się nie wchodzi .. Przecież ten chłopczyk musiał czuć strach przed tym co się stanie .. Chciał odebrać sobie życie ? Jest dorosły i wiedział jak się to skończy ale jak mógł chcieć zrobić krzywdę dziecku ?! Własnemu dziecku ! Odpowiedź do wypowiedzi pani, która stwierdziła, że ten pan w życiu krzywdy by nie zrobił ^^ a co zrobił ? Skrzywdził je przecież i dzięki Bogu mały żyje ..
on nje byl swiadomy co robi i nie chcial sie zabic !!!!!ludzie nie znacie sytuacji a komentujecie czy bedziecie w stanie powiedziec to temu panu jesli przezyje???????
Prawa natury. Mięczaki muszą zginąć.
Ksiezniczka - nie był swiadomy??? Co to znaczy? W takim razie podziel sięz nami wiedzą na ten temat żebyśmy mogli zrozumieć co tam się stało. Jak można odstawiać takie cyrki na ruchliwej drodze i to jeszcze z dzieckiem! A gdyby doprowadził do jeszcze większej tragedii, gdyby zderzyło się kilka pojazdów i zginęliby ludzie - to co wtedy? Też byś go usprawiedliwiała że nie był świadomy?
Czy ktoś zna matkę dziecka? Proszę o kontakt 531 230 828
Są różne choroby, moze i jemu coś się w głowie namieszalo... tylko gdzie była rodzina do tej pory??? Żona??? Nikt nie widział co się z człowiekiem dzieje czy co???? Kto mu dziecko pod opieką zostawił??? Ale najgorsze że on sam wzywał ponoć policję i nikt nie zareagował!!! Kolejni winni to kierowcy, którzy go mijali!!!! Nikt nie widział jego zachowania??? I to z dzieckiem na ręku, na drodze!!!! Widać na tym filmiku, że odwraca się z dzieckiem, kiedy nadjezdza nagrywajacy ten filmik.... Patologia to jest wszędzie, tam gdzie nikt nie reaguje!!!
Tak, oczywiście będę w stanie prosto w oczy temu panu powiedzieć co o tym myślę, to dziecko ma całe życie przed sobą a on tak se po prostu chciał mu je odebrać ..
A niejedni piszą, że ta rodzina to patologia i ponoć też ich znają więc na jakiej podstawie tu komukolwiek wierzyć. Sprawa się za chwilę wyciszy ale co to dziecko musiało przeżyć to nawet sobie nie wyobrażam :/
Nie byl swiadomy bo byl NAĆPANY!!!!!!!!!!
Dla mnie PATOLOGIA to ci ludzie, którzy widząc co robi ten człowiek, nie zareagowali!!!!!!! , dopiero musiało dojść do tragedii!!! Na filmiku widać, że się wycofuje i odwraca tyłem tak jakby chciał ochronić dziecko.... może schizofrenia, może coś innego... ale jakby się chciał zabić to by to zrobił, bez takich cyrkow na drodze!!! Pytanie ludzie do Was: dlaczego widząc coś takiego nikt nie reaguje???? PATOLOGIA jednym slowem, a drugim Znieczulica!!!
Faktycznie - zrobiłby wszystko... No fakt, dla niektórych próby rzucania się pod samochody to normalne... Dzięki Bogu, że jednak nie zrobił „wszystkiego”. Na przyszłość niech może bez dziecka - robi próby „wszystkiego”... Mam nadzieje, że sąd wymierzy temu Panu, bo ciężko napisać ojcu (kłoci mi się to z definicją ojca) - maxymalną karę i odbierze prawa rodzicielskie. W tej sytuacji, dobrze, że jest nagranie - bo gdyby nie to - domniemuje, że jeszcze by się okazało, że to wina kierowcy autobusu, bo przecież ten Pan - szedł sobie tylko poboczem. Może i człowiek ma problemy, ale w tej sytuacji, źle nikomu nie życzę, ale w tym przypadku liczę na adekwatne rozsztrzygniecje sądu - i, w szczególności odpowiedni do całej sytuacji akt oskarżenia.Na marginesie, świetny pomysł z zatrzymywaniem samochodu na terenie niezabudowanym, bez obostrzeń dopuszczających to zatrzymanie! Ale by było jeszcze, co komentować. W skrajności w skrajność....
Do komentujących w jaki sposób nagrywał- są kamerki samochodowe, które na bieżąco nagrywają obraz. Tyle w temacie
Debil
Co za pojeb tak robi z dzieckiem jak chcial sie zapic to sam ale bez dziecka czeba mieć najrbane w glowie
A Panowie z ITD to nic nie widzieli??