Reklama

Miał prawie 1,5 promila, ale wsiadł za kółko, żeby podwieźć koleżankę

01/12/2023 19:10

Dziwne zachowanie kierowcy skłoniło tarnobrzeskich policjantów do zatrzymania go. Okazało się, że 23-latek wsiadł za kółko, mając w organizmie 1,45 promila alkoholu. Swoją uczynność w stosunku do koleżanki, którą chciał podrzucić do domu, przypłacił utratą prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 30 listopada, o g. 22.30. Jak informuje tarnobrzeska policja uwagę mundurowych pełniących patrol zwróciła osobowa honda jadąca ul. Zwierzyniecką. Kierowca poruszał się bardzo wolno, a gdy zobaczył radiowóz wjechał na parking. Jak się okazało, jego stan trzeźwości pozostawiał wiele do życzenia. Mężczyzna tłumaczył policjantom, że kilka godzin wcześniej wypił piwo i był przekonany, że jest już trzeźwy. Jak twierdził, chciał podrzucić znajomą z zakupami do domu. Przysługa nie opłaciła się. Zabrano mu prawo jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Grożą mu: wysoka grzywna oraz kara pozbawienia wolności do lat 2, a także utrata prawa jazdy.

 

Reklama

 

 

 

 

Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama