Reklama

14-latek z podejrzeniem koronawirusa w Przemyślu. Szpital uspokaja

26/02/2020 14:58

Rzecznik szpitala podkreśla, że choroba nie została do tej pory potwierdzona, a chłopiec jest w dobrym stanie i już nie gorączkuje.

Maciej Kamiński, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego w Przemyślu przyznał, że 14-letni chłopiec trafił dziś do placówki. ze skierowaniem od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.

– Zgodnie z procedurami od pacjenta pobrano próbki, które przekazano do analizy. Chłopiec jest w dobrym stanie, minęła gorączka, ale dmuchamy na zimne – podkreśla M. Kamiński.

Do czasu otrzymania wyników badań 14-latek pozostanie jednak na oddziale zakaźnym.

Według naszych nieoficjalnych informacji, chłopiec jest mieszkańcem Rzeszowa. Niedawno wrócił z Tajlandii i uskarżał się na kaszel i gorączkę. Rzecznik szpitala nie chce odnosić się do tych informacji.

- Na dzień dzisiejszy koronawirusa nie stwierdzono – zaznacza M. Kamiński.
pb
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

  • Awatar użytkownika
    Adam T. - niezalogowany 2020-02-26 15:29:47

    Z tego co pamiętam oddział zakaźny jest od wieków na terenie starego szpitala w głębi koło muru naprzeciw Albertów.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    obserwator - niezalogowany 2020-02-26 16:03:40

    Skoro jest mieszkańcem Rzeszowa to dlaczego położono go w Przemyślu ?

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis
  • Awatar użytkownika
    Tranx - niezalogowany 2020-02-26 16:29:51

    W Rzeszowie nie ma oddziału zakaznego z tego co wiem.

    odpowiedz
    • Zgłoś wpis

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama