Rzecznik szpitala podkreśla, że choroba nie została do tej pory potwierdzona, a chłopiec jest w dobrym stanie i już nie gorączkuje.
Maciej Kamiński, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego w Przemyślu przyznał, że 14-letni chłopiec trafił dziś do placówki. ze skierowaniem od lekarza podstawowej opieki zdrowotnej.
– Zgodnie z procedurami od pacjenta pobrano próbki, które przekazano do analizy. Chłopiec jest w dobrym stanie, minęła gorączka, ale dmuchamy na zimne – podkreśla M. Kamiński.
Do czasu otrzymania wyników badań 14-latek pozostanie jednak na oddziale zakaźnym.
Według naszych nieoficjalnych informacji, chłopiec jest mieszkańcem Rzeszowa. Niedawno wrócił z Tajlandii i uskarżał się na kaszel i gorączkę. Rzecznik szpitala nie chce odnosić się do tych informacji.
- Na dzień dzisiejszy koronawirusa nie stwierdzono – zaznacza M. Kamiński.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Z tego co pamiętam oddział zakaźny jest od wieków na terenie starego szpitala w głębi koło muru naprzeciw Albertów.
Skoro jest mieszkańcem Rzeszowa to dlaczego położono go w Przemyślu ?
W Rzeszowie nie ma oddziału zakaznego z tego co wiem.
Szpital Wojewódzki Zakaźny jest na ul. Stefana Rogozińskiego 30, 37-700 Przemyśl a nie jak na załączonym zdjęćku!!!!!!!!
To jest teraz cały kompleks. Razem z przychodniami na Sportowej. Wszystko nazywa się Wojewódzki Szpital im . Św. Ojca Pio...
A już myślałem, że rzecznik mówi: spokojnie, tak szybko tego pacjenta nie przyjmiemy, bo system się zawiesza. Haha
Koronawirus koronawirusem, ale chyba szykuje się coś bardziej złowrogiego i przrażającego, co może niepokoić i zmrozić krew etc.SZCZEPIONKA PRZECIW KORONAWIRUSOWI TO OGROMNY EKSPERYMENT NA LUDZKOŚCI - ODKRYWAMYZAKRYTE.COMI mogą tym zasiać dużo większy terror, spustoszenie i pogrom niż ten cały koronawirus do kwadratu. A co za tym idzie, powykańczać i pomordować jeszcze więcej masy ludzkiej niż 100 lat temu!!!OSZUSTWO 1918 ROKU - GRYPA HISZPANKA I SZCZEPIONKOWE LUDOBÓJSTWO - ODKRYWAMYZAKRYTE.COM
Oczywiście, że na Rogozińskiego, nie rozumie po co pokazuję szpital na Monte Cssino.
https://techlogintips.com/aol-mail-sign-up-login-guidecomplete anlaysis is provoded here....
Z tego co pamiętam oddział zakaźny jest od wieków na terenie starego szpitala w głębi koło muru naprzeciw Albertów.
Skoro jest mieszkańcem Rzeszowa to dlaczego położono go w Przemyślu ?
W Rzeszowie nie ma oddziału zakaznego z tego co wiem.