Reklama

Miał przy sobie narkotyki – teraz grozi mu więzienie

29/05/2015 10:30

Ponad 1 gram methadonu miał przy sobie 31-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego, kiedy zatrzymali go przemyscy funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Za posiadanie nielegalnych substancji grozi mu kara pozbawienia wolności.

31-letni mężczyzna miał przy sobie dwa woreczki strunowe wypełnione podejrzaną substancją, kiedy został ujęty przez przemyskich śledczych. Do zatrzymania doszło przy ulicy Dolińskiego. Substancję zabezpieczono, zaś mężczyznę doprowadzono do komendy. 

W przebiegu dalszych czynności  podejrzana zawartość woreczków została zidentyfikowana jako metadon – zabroniona substancja psychoaktywna pochodzenia opioidowego. Za posiadanie nielegalnych środków odurzających oraz złamanie przepisów z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii 31-letniemu mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.  

Zatrzymany przebywa obecnie w policyjnym areszcie.



Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości