Przeworsk podpisał umowy z trzema miastami partnerskimi. Było to jeszcze za czasów wcześniejszych włodarzy. Co wynika z tej współpracy?
Pierwsza umowa o współpracy partnerskiej została podpisana 28 sierpnia 2003 r. z miastem Moravski Krumlov w Czechach. W jej ramach zorganizowano wymianę młodzieży szkolnej. Kolejnym miastem było Beregowo na Ukrainie[paywall]. Umowa została podpisana 31 września 2005 r. W efekcie zrealizowany został projektu Polsko-Ukraińskiej Galerii Współpracy. Polegał on na organizacji pleneru malarsko-fotograficznego „Malujmy razem” dla utalentowanej młodzieży z Polski i Ukrainy.Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze