Na ogół wykorzystywane będą ozdoby używane w poprzednich latach. Miasta starają się jednak wzbogacać dekoracje o nowe elementy.
W Przemyślu najbardziej oświetlone będzie centrum miasta – Rynek oraz ulice: Jagiellońska, Kazimierzowska, Franciszkańska, 3-go Maja i Piłsudskiego. Świąteczne dekoracje zawisną również na Placu Konstytucji i Placu na Bramie oraz na Moście im. Ryszarda Siwca i Moście im. Orląt Przemyskich. Na razie magistrat nie przewiduje udekorowania obwodnic, ani nowej kładki pieszo-rowerowej[paywall].Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Co roku te same ozdoby.