Czytelniczka mieszkająca na Kazanowie zwróciła uwagę na karygodną – jej zdaniem – sytuację, jaka ma miejsce na tym osiedlu.
„Między blokami 15 i 11 jest tunel (tak mieszkańcy nazywają przejście pomiędzy blokami). Tam co parę dni wieczorami zbiera się kilku młodych 20 – 30-letnich osobników i bez skrępowania piją alkohol” – napisała w liście do redakcji. „Zostają po nich[paywall] butelki, nieraz rozbite, niedopałki i inne śmieci. Kilka razy dzwoniłam na straż miejską, ale nie wiem, czy była jakaś interwencja, w każdym razie proceder trwa. Jak to możliwe, że na dużym osiedlu, w pobliżu szkoły, administracji, między setkami mieszkańców dzieją się takie rzeczy, a nikt z tym nic nie zrobi. Od kilku ostatnich lat nie widziałam tutaj policji wieczorową porą, żadnej prewencji ani interwencji” – zrelacjonowała.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.Poczta, Biblioteka, Świetlica i co najważniejsze biuro spółdzielni i im nie przeszkadza ten chlew bo rano Pani sprzątająca tam najszybciej napiera i po sprawie oni wieczorem tam nie przebywają a szkoda. Już dawno powinien się ktoś tym zająć podobnie jest w cieplejsze wieczory na tarasie - pełno nieudaczników i nierobów...
Niegdyś gity i żulernia przesiadywała na tarasie nad schodami, teraz nieco się kitrają.
Kiedyś (nie wiem czy nadal) był tam jeszcze osiedlowy posterunek straży miejskiej.
Wawa, Inc. is an American chain of convenience stores and gas stations located along the East Coast www.mywawavisit.com of the United States, operating in Pennsylvania, New Jersey, Delaware, Maryland, Virginia, Washington, D.C., and Florida.
Poczta, Biblioteka, Świetlica i co najważniejsze biuro spółdzielni i im nie przeszkadza ten chlew bo rano Pani sprzątająca tam najszybciej napiera i po sprawie oni wieczorem tam nie przebywają a szkoda. Już dawno powinien się ktoś tym zająć podobnie jest w cieplejsze wieczory na tarasie - pełno nieudaczników i nierobów...
Niegdyś gity i żulernia przesiadywała na tarasie nad schodami, teraz nieco się kitrają.
Kiedyś (nie wiem czy nadal) był tam jeszcze osiedlowy posterunek straży miejskiej.