Reklama

Mieszkańcy wzięli sprawy w swoje ręce! Zwycięski „witacz” miejscowości wyłoniony

Jakiś czas temu informowaliśmy na naszych łamach o ciekawej propozycji Centrum Kultury w Wielkich Oczach, adresowanej do mieszkańców gminy. Chodziło o konkurs na projekt „witacza”, który zostanie ustawiony w centralnym punkcie miejscowości i będzie witał przyjezdnych. Wiadomo już, który pomysł doczeka się realizacji.

Wzięto pod uwagę: kreatywność, oryginalność projektu, identyfikację z miejscowością Wielkie Oczy, a także czytelność i jasność przekazu. Wszystkie te kryteria spełnił pomysł autorstwa Tomasza Skoczyńskiego reprezentującego firmę Pixel Head, któremu konkursowe jury przyznało 58 punktów. I to właśnie jemu przyznano nagrodę główną w wysokości 500 zł.

Nie ma nic bardziej uspokajającego niż ten krajobraz

– Choć w gminie Wielkie Oczy mieszkam od niespełna 3 lat, nie miałem większego problemu ze znalezieniem inspiracji do projektu „witacza”. Jest jedno takie charakterystyczne miejsce w gminie, przy drodze wiodącej przez las, gdzie drzewa skąpane są w wodzie, a lasy, łąki, polany oraz pola to przecież nieodzowny element gminy. Po 32 latach życia w mieście nie ma nic bardziej uspokajającego niż ten krajobraz – mówi T. Skoczyński, autor zwycięskiego projektu.

Reklama

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią zostanie on zrealizowany w postaci „witacza”, który zawiśnie na maszcie ustawionym w Rynku w Wielkich Oczach i będzie witał przyjeżdżających do malowniczej miejscowości w powiecie lubaczowskim.


ug
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama