Zachowanie mieszkańca gminy Pruchnik prawdopodobnie uratowało 33-letniego mężczyznę przed zamarznięciem. Nietrzeźwy mężczyzna leżał na chodniku.
Jak podaje jarosławska policja, w poniedziałek tuż przed północą mężczyzna zawiadomił policję o leżącym na chodniku na rynku w Pruchniku nietrzeźwym. Kontakt z tą osobą był utrudniony, mężczyzna przewracał się i miał rany na twarzy. Potem poczekał na przybycie policjantów. Funkcjonariusze wezwali na miejsce karetkę pogotowia i 33-letni mieszkaniec gminy Pruchnik trafił do jarosławskiego szpitala.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
Komentarze