4 marca br. wszystkie mieszkanki gminy Chłopice licznie przybyły do miejscowej hali sportowej, by wspólnie celebrować swoje święto. II Gminny Dzień Kobiet, podobnie jak pierwsza edycja wydarzenia, z pewnością był dla nich miłą odskocznią od codziennych obowiązków.
Imprezę oficjalnie rozpoczął[paywall] gospodarz gminy Chłopice Andrzej Czyż, który obecnym w hali przedstawicielkom płci pięknej złożył najlepsze życzenia z okazji ich święta, zapraszając do korzystania z wszystkich atrakcji przygotowanych specjalnie na ten dzień. Wszystkie chętne panie mogły skorzystać z okazji i zadbać o swój wygląd. W ofercie przygotowanych stoisk były wszelkiego rodzaju zabiegi upiększające, m.in. manicure, usługi fryzjerskie, stylizacja brwi. Przy stoisku Państwowej Inspekcji Sanitarnej, korzystając z narko- i alkogogli, można było sprawdzić, jak reaguje człowiek po przyjęciu używek. Była też okazja do rozmów z Jarosławskimi Amazonkami o profilaktyce chorób nowotworowych piersi oraz o samobadaniu. Konsultacji na temat zdrowego stylu życia udzielały specjalistki od dietetyki, a cennymi wskazówkami na temat właściwego doboru bielizny dzieliły się brafitterki. Mieszkanki gminy mogły też zmierzyć sobie ciśnienie, poczuć się jak w profesjonalnym studio fotograficznym i pokusić się o własną karykaturę. Dowcipne portrety, które powstawały tego dnia, pochodziły spod ołówka Agnieszki i Pawła Pawlikowskich. Ponadto była też okazja do poznania kosmetycznych nowości i obejrzenia pokazu masażu, stanowiącego antidotum na dolegliwości z kręgosłupem.
Następnie odbył się pokaz tańca modern w wykonaniu Iwony Aleksander oraz Gminnego Zespołu „Kolorowe Nutki” pod przewodnictwem Agaty Bury. Dodatkową atrakcją dla kobiet były życzenia, które spłynęły z całej Polski od aktorów, kompozytorów i artystów ze świata show biznesu. Przesłali je m.in.: Kamil Baleja, Kabaret Młodych Panów, Bartek Jędrzejak, Honorata Witańska, Marcin Przybylski, Maciej Jachowski Bartosz „Bartas” Szymoniak, Jakub Mazurek, Tomasz Borkowski.
Kolejnym punktem była prezentacja wierszy lokalnego poety Witolda Gilarskiego, poświęconych kobietom i nie tylko. Najbardziej wyczekiwaną atrakcją była natomiast loteria, w której panie wygrały liczne prezenty ufundowane przez sponsorów. Na zakończenie dla wszystkich wystąpił zespół Vinci Trio.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.
śmiechu warte