Reklama

Mikołaj gościł na przemyskim Rynku

07/12/2016 15:30

Dzięki pomocy strażaków w niedzielę, 4 grudnia, św. Mikołaj dotarł na przemyski Rynek.

Mikołaj opowiedział, jaką to długą drogę musiał przebyć, nim dotarł do Przemyśla. Potem przedstawiciele[paywall] Policji, Straży Granicznej, Izby Celnej, wojska i Straży Ochrony Kolei z workami pełnymi słodyczy zeszli ze sceny i ruszyli w tłum, żeby każdemu grzecznemu dziecku dać choćby po cukierku. Tymczasem Mikołaj, wypowiadając biblijne słowa „Niech się stanie jasność”, sprawił, że na ogromnej choince stojącej w Rynku zapłonęły światełka. W tym czasie młodzi artyści z SP nr 15, świetlicy „Wzrastanie” oraz soliści z zespołu działającego przy 5 Batalionie Strzelców Podhalańskich śpiewali piosenki, wprowadzając wszystkich w świąteczny nastrój. Na koniec w niebo poszybowały fajerwerki i Mikołaj odjechał, gdyż musi odwiedzić jeszcze wiele dzieci.

Reklama

Podziękowania

W imieniu wszystkich dzieci, które przyszły na Rynek, dziękujemy organizatorowi – Przemyskiemu Centrum Kultury i Nauki „Zamek” oraz instytucjom i firmom, które współpracowały przy wizycie Mikołaja, do których należą: Firma Progress, Klub Motocyklowy Eastern Scorpions w Przemyślu, Zakład Usług Komunalnych sp. z.o.o., Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej, Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej sp. z.o.o., Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z.o.o., Firma KAZAR, Miejski Zakład Komunikacji sp. z.o.o., Powiatowa Inspekcja Sanitarna w Przemyślu,  Alior Bank Oddział Przemyśl, Hurtownia Piotruś Pan, Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna , POLCARGO Medyka, Zarząd Regionu Ziemia Przemyska NSZZ „Solidarność” oraz Pizzeria Margherita.


fot.Jacek Szwic
JS
Aplikacja na Androida

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.

Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy.

Zaloguj się

Najnowsze rolki



Reklama

Wideo zycie.pl




Reklama